header image

Lancia

TC Motors Lancia autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Lancia automašīnām. TC Motors Lancia autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti profesionālās Lancia apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu Lancia automašīnām.

PRIEKŠROCĪBAS

PRIEKŠROCĪBAS

Uzticies tikai speciālistiem: apmācīts un sertificēts personāls; vairāk nekā 15 gadu pieredze auto aprūpē; remonta darbu veikšana atbilstoši ražotāja tehnoloģijām; visaugstākās klases speciāli diagnostikas instrumenti; rūpnīcas informatīvais nodrošinājums; oriģinālo rezerves daļu izmantošana; rūpnīcas noteikto garantijas darbu veikšana; rūpnīcas pēcgarantijas bezmaksas servisa kampaņu izpilde; elastīga atlaižu programma katram auto un katram īpašniekam; 2 gadu garantija remontdarbiem un oriģinālām rezerves daļām. Esiet pārliecināti, ka mēs par Jūsu auto zinām visu!

Pieteikties servisam

REZERVES DAĻAS

REZERVES DAĻAS

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas rezerves daļas Mopar, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurās tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pēc Jūsu vēlmēm mēs varam piedavāt Jums neoriģinālas rezerves daļas un aksesuārus no vadošajiem ražotājiem (Bosch, Brembo, Sachs). Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

Pieteikties servisam

TEHNISKĀS APKOPES

REGULĀRĀS TEHNISKĀS APKOPES

Tehniska apkope ir ne tikai eļļas un eļļas filtra maiņa - ta aptver virkni veicamo apkopju procedūru. Katram automašīnas ekspluatācijas ciklam Lancia ir izstrādājis īpašas servisa procedūras. Veiciet tehnisko apkopi atbilstošo ražotāja norādījumiem un Jūsu automašīna kalpos ilgi. Regulāras tehniskās apkopes ir svarīgas ne tikai Jūsu un satiksmēs drošībai, bet arī automašīnas vertības saglabāšanai.

Uzzināt vairāk

MAIŅAS AUTO

MAIŅAS AUTO

Plano nodot auto servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automašīna atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.

Sazināties ar mums
Loader