header image

Chevrolet

TC Motors autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Chevrolet automašīnām. TC Motors autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu.

Tehniskās apkopes

 
 
 
Cien.Klient!
Atgādinam – automobiļa garantijas aizsardzība ir spēkā tikai tad, ja automobilis tiek atbilstoši ekspluatēts un kopts!
Automobiļa pareizas kopšanas pamatā ir savlaicīgi veikta automobiļa tehniskā apkope un tā programmnodrošinājuma atjaunināšana, kā arī nekavējoties izpildītās ražotāja izsludinātās atsaukumu akcijas.
Lai nodrošīnāt Jūsu Chevrolet garantijas aizsardzību, aicinam veikt automobiļa ikgadējo tehnisko apkopi.
 

 

 

                               

 

 

 

Mēs aicinām Jūs veltīt nedaudz laika, lai iepazītos ar mūsu sagatavoto informāciju par automobiļa pareizas ekspluatācijas un kopšanas priekšrocībām.

 

 

Automobiļa pareiza ekspluatācija un atbilstošana kopšana ir pamatas tam, ka:
 • Automobiļa ekspluatācija ir un būs droša;

 • Ekspluatācijas laikā tiek uzturēta ražotāja un automobiļu izplatītāja garantija;

 • Automobilim tiek nodrošināti aktuālākie elektronisko sistēmu atjauninājumi;

 • Jūs savlaicīgi tiekat informēti par ražotāja izsludinātām atsaukumu akcijām;

 • Tiek samazināts lielu un neplānotu remontu risks;

 • Pagarinās automobiļa ilgmūžība;

 • Automobiļa vērtība ir augstāka salīdzinot ar citiem automobiļiem.

 

Lai saglabāt savu automobili vislabākajā stāvoklī un saglabāt tā garantiju (tai skaitā izplatītāja papildus garantiju) visas automobiļa tehniskās apkopes un pārbaudes ir jāveic  atbilstoši ražotāja noteiktiem grafikiem un prasībām, kas norādītas automobiļa garantijas un servisa grāmatiņā saskaņā ar Chevrolet ražotāja noteiktajiem standartiem. 

 

 

Atceraties, ražotāja garantija termiņi ir sekojošie*:
 • Pamata garantija
 • Virsbūves izrūsēšanas garantija (no iekšpuses) 
 
* Detalizētāku informāciju par garantijas segumiem un to ierobežojumiem skatieties Jūsu automobiļa garantijas noteikumos

     

 

 

Kāds ir Jūsu ieguldījums garantijas saglabāšanā un pārējo ieguvu nodrošināšanai?
Jums ir jāveic sekojošais:
 • Jānodrošina, ka automobiļa apkope notiek regulāri, saskaņā ar Chevrolet ražotāja noteikto apkopju grafiku un tā rekomendācijām. T.i. ik pēc 15000 km vai reizi gadā, atkarībā no tā, kas iestāsies pirmais. Atceraties – automobiļa garantija zūd, ja pārkāpjat regulāro tehnisko apkopju grafiku par 1000 km vai 30 dienām, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais!
 • Jāseko tam, ka ekspluatācijas darbu reģistrs garantijas/servisa grāmatiņā tiek aizpildīts un jāsaglabā auto servisa pakalpojumu rēķini kā pierādījums tam, ka automobiļa apkope veikta pareizos intervālos un saskaņā ar automobiļa ražotāja noteikto tehniskās apkopes grafiku, izmantojot pareizās detaļas un šķidrumus.
 • Jānodrošina, ka regulāri tiek veikta automobiļa virsbūves paneļu pārbaude pie Chevrolet pilnvarotā pārstāvja saskaņā ar virsbūves un tās krāsojuma pārbaudes grafikiem, kas paredzēti katra automobiļa garantijas/servisa  grāmatiņā un jāseko tam, ka pārbaužu rezultāti tiek ierakstīti transportlīdzekļa garantijas/servisa grāmatiņā.

 

Jūsu drošības un ieguvu nodrošināšanai aicinām veikt ražotāja noteikto tehnisko apkopi izmantojot oficiālo autoservisu un tā profesionāļu garantēto kvalitāti. Mīliet savu auto un cieniet savu labsajūtu – uzticaties tikai speciālistiem!

 


Piesakāties jau šodien!

 

 

 

 

Loader