header image

Salona tīrīšana

Kas ir Ķīmiskā tīrīšana?

Tā ir profesionālā salona tīrīšana ar, atbilstošo pēdējām tehnoloģijām, materiālu un instrumentu palīdzību, kas domāti speciāli automobiļa interjera detaļu kopšanai.

Salona ķīmiskās tīrīšanas process iekļauj sevī veselu darbu kompleksu. Process parasti sastāv no dažiem soļiem: vispirms tiek veikta salona tīrīšana, pēc tam salona detaļu tīrīšana ar ķīmiskiem, atbilstoši piemērotiem, līdzekļiem, tikai pēc tam pēc nepieciešamības tiek uzklāti dažādi pulēšanas, spīdumu un aizsarglīdzekļi. Ķīmiskā tīrīšana ir viens no pakalpojumiem, pēc kuras daži vēršas, pieļaujot salona maksimālu aizsarņošanu. Tomēr, šo procedūru ir rekomendēts veikt, nesagaidot bezizejas nepieciešamību. Traipi uz sēdekļiem, durvīm un pat salona griestiem no izlietas pārtikas un citiem netīrumiem mēdz sabojāt iespaidu ne tikai par automobili, bet arī par tā īpašnieku.

 

Priekšrocības un lietderīgums

Ķīmiskās tīrīšanas galvenais mērķis – komforta un ērtības veidošana automobiļa iekšienē, kā arī salona tīrīgais izskats. Jūs piekritīsiet, ka ir ne visai patīkami braukt netīrā salonā, ar notraipītu un padilušu apdari. Pēc ķīmiskās tīrīšanas veikšanas salonu grūti atpazīt un automobilis izskatās kā jauns. Periodiskā salona sakopšana un tīrīšana būtiski samazinās kaitīgo mikrobu vairošanas risku, tie izraisa dažādas slimības – no gremošanas saindēšanās līdz pneimonijas un toksiskajam šokam. Tie nokļūst Jūsu automobilī uz apavu zolēm un virsdrēbēm un sāk aktīvi vairoties, it īpaši rudens-ziemas sezonā. Pēc ķīmiskās tīrīšanas automobiļa salons iegūst pilnīgi jaunu izskatu, visas detaļas ir iztīrītas, pat porās un grūti sasniedzamajās vietās nepaliek sārņu un putekļu. Pazust nepatīkamās smakas, paliek tīri un svaigi, apdares detaļas mirdz kā jaunas. Lai pasargātu sevi un savus pasažierus, ir rekomendēts veikt salona ķīmisko tīrīšanu ik pēc 3-4 mēnešiem.

Salona ķīmiskās tīrīšanas izmaksas sākas no 50 eiro.

Visi darbi tiek individuāli izrunāti ar klientu atkarībā no automobiļa salona stāvokļa.

 

 

Loader