header image

Profesionāla pulēšana

Kas ir pulēšana?
Procedūra, kas palīdz saglabāt automobiļa lakas pārklājumu labā stāvoklī. Pulēšana mēdz būt kosmētiska, atjauninoša un aizsargājoša. Pulēšana - tā nav tikai spīduma piešķiršana, bet arī dažādu mikroplaisu likvidēšana, kas rodas uz virsbūves virsmas ilgas ekspluatācijas rezultātā. Nevajadzētu jaukt profesionālu pulēšanu ar parastu vaska uzklāšanu vai apstrādi ar pulēšanas līdzekļiem.

Apraksts. Pielietojums.
Visu automobiļu īpašnieku aktuāla problēma ir lakas pārklājuma aizsardzība un saglabāšana ilgam ekspluatācijas periodam. Ekspluatācijas gaitā automobiļa lakas pārklājums tiek pakļauts dažādiem riskiem, kā dabas, tā arī mehāniskiem un tehniskiem. Tas noveco un zaudē sākotnējo izskatu, kļūst matēts, paradās skrāpējumi un mikroplaisas. Kosmētiskā pulēšana piešķir Jūsu automobiļa lakas pārklājumam spīdumu ar neilgstošu noturību. Tāpat, pēc kosmētiskās procedūras dubļi un ūdens gandrīz neuzkavējas uz virsbūves virsmas un jau nesagādā diskomfortu. Aizsargpulēšana ietver sevī virsbūves lakas pārklājuma apstrādi ar polimēra mikroslāni, kas piešķir spīdumu, aizsardzību no nokrišņiem un iespējamām mikroplaisām.

Priekšrocības un ieguvumi.
Katram automobilim ir nepieciešama aprūpe, un lieta nav tikai skaistumā un estētikā. Uz ideāli tīras virsmas neuzkavējas netīrumi, bet profesionāla automobiļa pulēšana ļaus efektīvi atgriezt nozaudēto spīdumu virsbūvei, lukturiem un stikliem. Darbs ir smalks, tādēļ labāk uzticēt to profesionāļiem. Krāsa aizsargā lielāko virsbūves daļu no korozijas procesa. Bet lakas pārklājums diezgan viegli noklājas ar mikroplaisām un redzamiem defektiem, caur kuriem nonāk agresīvas vielas, iesākot ārēji nemanāmu korozijas procesu. Kad automobiļa īpašnieks pamana defektu, viņam jau nākas tērēt iespaidīgus līdzekļus korozijas procesa apturēšanai un lakas pārklājuma atjaunošanai. Secīgi, pulēšana automobilim ir nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei. Atkarībā no automobiļa stāvokļa, tekošā gadalaika un Jūsu vēlmēm, jums tiks veidots individuāls piedāvājums.

Pakalpojuma cena no 150€


SAUDZĪGA RESTAURĀCIJA UN AUTO LAKAS PĀRKLĀJUMA ATJAUNOŠANA
Lakas pārklājuma defektu novēršana.
Tas ir atjauninošas pulēšanas procesa turpināšana, tomēr tas iekļauj arī dažu defektu novēršanu, kas bija radušies krāsošanas sagataves procesā vai arī pašas krāsošanas gaitā. Masīvu putekļu pastāvēšana uz detaļām, materiāla nosēdumi, nekvalitatīva pāreja, nepareizās detaļu aplīmēšanas pēdas, vecie bojājumi, zem kuriem uzsākas metāla korozija u.c. defekti. Lakas pārklājuma remonta tehnoloģija ir tieši atkarīga no bojājuma veida. Pēc Jūsu vēlmes, darbi tiek veikti ar aizsarglīdzekļu pārklāšanu vai bez.

Lūkturu pulēšana.
Laikam ejot, automobiļa lukturi paliek blāvi un saskrāpēti. Tādēļ, pasliktinās to gaismas caurlaidība. Lai to novērstu - der izmantot optikas pulēšanas pakalpojumu.
Galvenie lukturu blāvuma izraisītāji ir: sīki akmeņi un smiltis, naftas produkti, kas atrodas uz ceļiem, putekļi un netīrumi, kas biezā slānī klāj lukturu virsmu. Ķīmiska iedarbība uz lukturu stikliem, agresīvi mazgāšanas līdzekļi automazgātava u.c. iemesli.
Gaismas caurlaidība tādiem lukturiem pamatīgi pasliktinās, kas rezultātā izraisa nopietnas problēmas un bīstamību ceļā, tāpēc, ka galvenā lukturu funkcija ir ceļa apgaismošana un satiksmes drošības nodrošināšana.
Dažos gadījumos, automašīna ar tādiem lukturiem pat var neiziet transportlīdzekļa valsts gada tehnisko apskati. Rekomendējamais tehniskās apskates darbinieku risinājums ir lukturu nomaiņa.
Lukturu cena var svārstīties no 50 līdz 150 Eur par gabalu un vairāk. Mūsu rekomendējamais un ekonomiskākais risinājums ir optikas pulēšana.
Atkarībā no automobiļa stāvokļa, process norisinās posmos, ar slīpēšanu vai bez. Pulēšanas process būtu jāiziet katrus 2 gadus.
Pēc pulēšanas, plastikāta lukturu gaismas caurlaidība palielinās vidēji par 80%.

Pakalpojuma cena no 50€ par lukturu pāri

Loader