header image

Nanokeramika

PROCEDŪRAS APRAKSTS UN CENAS
 
Automobiļa virsbūves aizsargāšana ar nano keramiku aizņem vienu dienu. Iepriekš lakas kārta tiek pulēta līdz augstākai spoguļa veida pakāpes iegūšanai, bet pēc tam virskārta iziet cauri speciālai apstrādei. Polimerizācija un noturīgas nano keramikas kārtas veidošana aizņem tieši vienu nedēļu. šajā laika posmā automobili nedrīkst mazgāt. Pēc tam automobili drīkst lietot kā ierasts, bez regulāriem autoservisa apmeklējumiem.
 
Pakalpojuma maksa sākot no 250 EUR.
 
Jūsu automobiļa apstrādes laiks ir atkarīgs no tā stāvokļa. Vidēji tas aizņem no 1 līdz 3 darba dienām.
 
Apstrādes procedūra iekļauj sevī:
Virsbūves pirmsapstrāde ar priekš tīrīšanas līdzekli
Virsbūves mazgāšana
Virsbūves tīrīšana ar līdzekli priekš bituma noņemšanas
Virsbūves tīrīšana ar līdzekli priekš metālisko daļiņu noņemšanas
Virsbūves žāvēšana

 

NANOKERAMIKA
 
Lielu laika posmu automobiļa virsbūve ir pakļauta apkārtējās vides kaitīgai iedarbei. UV-starojums, lietus un sniegs, ceļa putekļu un smilšu daļiņas ar katru dienu pasliktina krāsas pārklājuma spožumu un viendabīgumu.
 
Automobiļa “iedzimts” krāsas pārklājums ir pakļauts apkārtējās vides kaitīgai ietekmei tādēļ, ka nav apveltīts ar pietiekošu izturību un cietumu. Ķīmiskie reaģenti, akmeņi, smiltis, putekļi, saules stari – tas viss izraisa virsbūves bojājumus.
 
Sagādātos bojājumus var uzlabot ar profesionālās pulēšanas palīdzību, bet oriģināla virskārta nav bezgalīga. Krāsa aizsargā lielāko virsbūves virsmas daļu no korozijas procesa, tomēr krāsas kārta viegli apklājas ar mikroplaisām un redzamiem defektiem.
 
Caur šiem nelieliem defektiem zem krāsas kārtas viegli nokļūst agresīvas vielas, kuras izraisa acīm nemanāmu korozijas procesu. Kad autoīpašnieks pamana defektu, tas prasīs iespaidīgus līdzekļus,  lai apstādinātu korozijas procesu un atjaunotu krāsas pārklājumu. Tātad, automobiļa pulēšana ir nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei. Virsbūves aizsarg pulēšana ir profilaktiska procedūra, tāpēc arī salīdzinājumā lēta un bieži veicama. Tāda automobiļa pulēšana atjauno spīdumu un aizsargā krāsas kārtu no saules izstarojuma, mehāniskiem un ķīmiskiem iedarbības faktoriem, starp kuriem putekļi, smiltis, skābes (organiskās un neorganiskās), sārmi, sāļi un citi agresīvie faktori. Regulāra automobiļa aizsarg pūlēšana uz ilgu laiku saglabā tā izcilu ārējo izskatu, kā arī atvieglo mazgāšanu.
 
Pateicoties savām īpašībām keramiskais pārklājums būtiski uzlabo automobiļa ārējo izskatu, kā arī efektīvi bloķē ārēju postošu faktoru iedarbību. Gaismas atstarojuma augstais koeficients ļauj baudīt ne tikai spoguļa pārklājuma efektu, bet arī bloķē UV ietekmi uz krāsas kārtu, kas pasargā to no ātrās izbalēšanas un novecošanas. Nano keramikas ķīmiskā izturība droši kalpo par šķērsli agresīvo vielu (kā auto mazgāšanas, tā arī ceļa) iedarbei uz krāsas kārtu un saglabā viņas īpašības. Stingras molekulārās saites veido izturīgu, ideāli gludu virsmu, uz kuras mikroplaisas veidojas daudz mazāk.
 
Izmantot nano keramiku ir ieteicams ne tikai jauniem automobiļiem, bet arī tiem, kuriem sakrājās nobraukums. Absolūti jauns automobilis izskatās ideāli tikai pirmos pāris mēnešus, tiklīdz pastāvīgi veidojušās mazas plaisas iznīcinās jaunās virskārtas spīdumu. Nano keramika ne tikai saglabā jaunuma sajūtu daudz ilgāku laika posmu, bet arī uzlabo automobiļa ārējo izskatu, tāpēc ka atstarošanas spējas tai ir augstākas, nekā automobiļu lakas kārtai. Ja arī automobilis ir lietots vairākus gadus un zaudējis savu iepriekšējo spīdumu un izteiksmību, nano keramika ļauj atgriezt pirmatnējo izskatu un paildzināt virskārtas darbspējas termiņu.
 
Nano keramika veido uz virskārtas ļoti izturīgu aizsardzības plēvi, kas, pateicoties stingrai starp molekulārai pievilkšanai, tiek cieši pievienota pie lakas kārtas un neizmaina tās īpašības ilgi mijiedarbojoties. Atšķirībā no kosmētiskiem līdzekļiem, kuri domāti virsbūves īstermiņa spīduma piešķiršanai, nano keramikas slānis turas daudz ilgāk, un visā iedarbības posmā ir spējīgs nodrošināt pastāvīgu virskārtas spoguļa spīdumu, pateicoties savai iekšējai struktūrai.


! Pirms keramiska aizsargpārklājuma uzlikšanas, katram automobilim ir ieteicams iziet pulēšanas darbus.

Pakalpojuma maksa no 150€

 

PRIEKŠROCĪBAS
Superaizsardzība
Automobiļa keramiskā pulēšana iespaidīgi palielina lakas kārtas izturību. Veidojas vairogs pret reaģentiem, UV-starojumu, dubļiem un maziem akmentiņiem uz ceļa.
 
Piesātināta krāsa
Uz automobili ir patīkami ne tikai skatīties (krāsa izskatās labāka, nekā pirkšanas brīdī), bet arī aiztikt. Nevainojami gluda spoguļa virsma. Pie visa keramiskā pulēšana aizsargā virskārtu no izbalēšanas un krāsu spilgtuma zušanas.
 
Uzticamība
Keramiskā pulēšana pie profesionāļiem dod garantiju uz termiņu no 1 līdz 3 gadiem. Automobilis stabili izies cauri 100 mazgāšanas reizēm.
 
Keramiskā aizsardzība tā ir:
·         Absolūts līderis starp aizsargpārklājumiem
·         Maksimāli augsta izturība
·         Ideāli noder reģioniem ar mainīgiem laika apstākļiem
·         Ūdens un dubļu  atstumšanas īpašības
·         Izturība pret UV-starojumu
·         Aizsardzība pret nošķelšanām un plaisām.
 
Loader