header image

Automazgāšana

Personīgais transports ir īpašnieka vizītkarte. Tīrs un mirdzošs automobilis demonstrē smalkas līnijas, ideālu lakas pārklājumu un spīdošu hromētu apdari, kas patiešām ir iespaidīgs skats. Ja Jums liekas, ka tāds ārējais izskats varētu pastāvēt tikai jaunajam automobilim, vēršaties pie mums!

Automobiļa mazgāšana – pirmais un bāziskais solis tajā kopšanā.

Pareizā virsbūves mazgāšanas tehnoloģija ir ļoti svarīga tādēļ, ka tieši viņas neievērošanas dēļ rodas problēmas ar lakas pārklājumu, dekoratīvo apdari no hroma un alumīnija, ārējiem elementiem no nekrāsota plastikāta un gumijas.

Lēto mazgāšanas līdzekļu izmantošana, pamatīgi novecojušas iekārtas tipiskajās automazgātavās bieži vien noved pie tā, ka automobilis ārēji izskatās atsvaidzināts, bet īstenībā virsbūve un salona panesa nopietnus zaudējumus.

Mūsu speciālisti zina visu par pareizu automobiļa kopšanu, tāpēc arī tādas samērā parastas procedūras, kā virsbūves mazgāšana un salona tīrīšana, tiek veiktas pašā augstākajā līmenī ar aktuālo tendenču pielietojumu un visu noteikumu ievērošanu, kas palīdz aizsargāt Jūsu automobili pat no minimāliem bojājumiem. “Palutiniet” Jūsu automobili ar SPA week-endu ar jaunāko tehnoloģiju pielietojumu.

Mūsu premium klases automazgātavas speciālisti rūpīgi izsūknēs Jūsu automobiļa salonu un bagāžas novietni, kā arī veiks mitru sakopšanu ar universālu mazgāšanas līdzekli.

TC Motors Autospa – tā ir premium kvalitātes apkalpošana. Mēs atgriezīsim automobiļa pirmatnējo skaistumu un nodrošināsim tā saglabāšanu.

Viegla automobiļa mazgāšanas izmaksas TC Motors Autospa ir no 12 eiro.

Automobiļa salona tīrīšana bez ķīmisko līdzekļu pielietošanas ir no 12 eiro.

Automobiļa riepu disku tīrīšana ir no 10 eiro par 1 disku.

Visi pakalpojumi tiek izrunāti individuāli, ņemot vērā klienta vēlmes.

 

 

Loader