header image

Par mums

SIA TC Motors - Chrysler, Jeep®, Dodge, RAM Truck, Lancia un Subaru pārstavis Latvijā. Autosalons Rīgā, Krasta ielā 40 izceļas ne tikai ar savu unikālo izskatu, bet arī ar ērtu piekļūšanu un patīkamo gaisotni. Pateicoties lieliskai komandai un kaislei pret automašīnām, SIA TC Motors ir spējīga nodrošināt augstākās klases klientu apkalpošanu un servisu.

Apdrošināšana

Sadarbībā ar mūsu ilggadīgo partneri apdrošināšanas brokeru kompāniju SIA "BM brokeris",  piedāvājam noformēt gan OCTA, gan KASKO apdrošināšanas polises mūsu autocentrā Krasta ielā 40. Mūsu speciālists Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas variantu un maksājumu grafiku, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām un prasībām. Pēc Jūsu vēlēšanās ir iespēja  saņemt apdrošināšanas piedāvājumus arī citos apdrošināšanas veidos, tai skaitā  īpašuma un ceļojumu apdrošināšanā.  
 
Izvēloties sadarbību ar apdrošināšanas brokeru, Jūs saņemsiet piedāvājumus uzreiz no visām Latvijā reģistrētām Apdrošināšanas kompānijām. Apdrošināšanas brokeris ir neatkarīgs, profesionāls konsultants jebkāda veida apdrošināšanas jautājumos, kurš pārstāv tikai Klienta intereses no piedāvājuma sagatavošanas brīža līdz pat noslēgtā apdrošināšanas līguma darbības beigām.
 
SIA "BM brokeris" ir licencēta brokeru sabiedrība ar vairāk nekā 19 gadu pieredzi apdrošināšanā. Uzņēmums ir reģistrēts uzņēmumu reģistrā 1996.gadā, FKTK apdrošināšanas brokeru sabiedrības darbībai izsniegtās licence Nr.:06.09.02/84, apdrošināta profesionālā civiltiesiskā atbildība par EUR 1 500 000.

Filiāle "TC Motors" autosalons
Krasta iela 40, Rīga
Tālr./ Fax: 67812910
info@bmbrokeris.lv
 
SIA „BM brokeris”
Raunas iela 5, Rīga, LV-1039
Tālr.:67800361
Atbildīgā persona: Jana Birzaka 

 

 
Loader