header image

Subaru serviss

TC Motors autorizētais Subaru autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Subaru automašīnām. TC Motors Subaru servisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti profesionālās apmācībās Subaru mācību centros, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu Subaru automašinām.

Remonts

Subaru automašīnām - trīs gadi serviss bez maksas
 
Subaru nodrošina 3 gadu bezmaksas tehniskās apkopes (15 000, 30 000 un 45 000 km nobraukumam) visiem jaunajiem Subaru modeļiem.

Bezmaksas servisa apkopes ir spēkā visiem jaunajiem SUBARU modeļiem, kuri iegādāti pie oficiālajiem dīleriem no 2010.gada 10.septembra, tas darbojas 36 mēnešus no pirmā automašīnas reģistrācijas datuma un sedz trīs ikgadējās apkopes vai apkopes 15 000, 30 000 un 45 000 km nobraukumam. Bezmaksas servisa apkopes ir pieejamas automašīnām, kuras iegādātas pie oficiālajiem Subaru dīleriem. Bezmaksas servisa apkopes tiek veiktas saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas grafiku un tikai autorizētos Subaru servisos, valstī, kurā iegādāta automašīna.
 
Subaru mērķis vienmēr ir bijis ne tikai ražot izcilas automašīnas, bet arī panākt un nodrošināt pēc iespējas augstāku klientu apmierinātības līmeni. Japānas kultūrai kopumā ir raksturīga tiekšanās pēc ideāla it visā un Subaru autoražotājs nav izņēmums, un tas gadiem ilgi ir nodrošinājis uzņēmumam līderpozīcijas visās klientu apkalpošanas un produktu kvalitātes aptaujās. Papildus 3 gadu rūpnīcas garantijai un palīdzībai uz ceļa, 3 gadu bezmaksas servisa pakalpojumi Subaru īpašnieku apmierinātību tikai palielinās.
 
 
Loader