header image header image header image header image header image header image

Levorg

Cena no
26 990 eur

Mēneša maksājums no 296 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

MILZUM DAUDZ PRIEKA BRAUCĒJAM

Levorg ir radis ideālu baudījuma un lietderības līdzsvaru. Pateicoties gan funkcionalitātes, gan izskata ziņā bagātīgajam interjeram, Levorg sniedz pārliecību autovadītājam un komfortu pasažieriem.  

 

 

 

TAVA PASAULE. TAVA TELPA

Tas nav vienkārši interjers, tā ir telpa, kas domāta tev. Gluži tāpat kā darba kabinets, dzīvojamā istaba vai jebkura cita telpa, kur tu pavadi daudz laika, Levorg salons tevi priecēs ar taustei tīkamiem, mīkstiem materiāliem un kvalitāti, kas iztur laika pārbaudi. Tā ir vieta, kur valda laba gaume un elegance – tavu vērtību atspoguļojums.

D formas stūres rats

Katrā Levorg uzbūves niansē jaušams sportiskums. Interjers atsauc atmiņā WRX STI, D formas stūres rats ir tiešs aizguvums no mūsu sporta auto ikonas. Padziļinātajiem sporta automobilim raksturīgajiem sēdekļiem svaigu akcentu piedod zilās nošuves, turklāt visa svarīgā informācija ir nolasāma racionālajā daudzfunkciju displejā.

Sēdvietu dizains

Levorg iedvesmojošo braukšanas stilu akcentē priekšējie sēdekļi, kas vadītājiem un pasažieriem piedavā atbalstu tieši tur, kur tas vajadzīgs, un ļaujot justies ērti, vienlaikus saglabājot kontroli, kas nepieciešama, lai brauciens būtu drošs un baudāms.

 

 

 

 

 

VIENMĒR SAVIENOTS AR PASAULI

Gluži kā automašīnā iebūvēts viedtālrunis, SUBARU STARLINK* informācijas un izklaides sistēma tev piedāvā piekļuvi interneta radio, izklaidējošas lietojumprogrammas un daudz ko citu. Lieto informācijas un izklaides sistēmu, izmantojot planšetdatoram līdzīgo 7 collu skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres slēdzi. Ja nevari atrast savu mīļāko dziesmu, savieno iPhone, viedtālruni vai citu mobilo mūzikas ierīci ar USB vai standarta AUX pieslēgvietu.

*Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām.  

 

 

IZTĒLOJIES IESPĒJAS

Levorg ir konstruēts cilvēkiem, kas dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un izbauda to. Tāpēc Levorg ir gana universāls un piemērots visdažādākajām aktivitātēm, vēlmēm, sportiskām izklaidēm un interesēm, kas svarīgas tieši tev. Tam ir plaša kravas telpa, kas pielāgojama tavām vajadzībām.

Plašāk atveramas durvis vieglākai piekļuvei

Ievietot un izņemt priekšmetus no Levorg ietilpīgā kravas nodalījuma ir pavisam viegli, pateicoties ērtajām bagāžas nodalījuma durvīm. Kad tās ir pilnībā atvērtas, ir ļoti ērti piekļūt Levorg 522 l kravas nodalījumam. Tas ir vairāk, nekā spēj piedāvāt lielākā daļa konkurentu šajā klasē. Bagāžas nodalījuma grīda ir pilnīgi līdzena, bez sliekšņa izvirzījuma. Turklāt, nolokot aizmugures sēdekļu atzveltnes, šī sportiskā universāļa kravas ietilpība sasniedz gandrīz 1450 litru.

60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi

60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi paredzēti, lai automašīnā varetu ievietot apjomīgākus un garākus priekšmetus, piemēram, golfa somu vai slēpes, šos sēdekļus iespējams pielāgot tavām vajadzībām.

Papildu novietne zem bagāžas nodalījuma grīdas

Tavā rīcībā būs papildu bagāžas novietne, kas atrodas zem Levorg bagāžas nodalījuma grīdas. Tajā izveidoti norobežojumi drošai trauslu priekšmetu transportēšanai, un tās kopējais tilpums ir 40 litru.

 

 

 

 

 

jaunais Subaru Levorg
Papildus informācija
67812828
Loader