header image header image header image header image header image header image

Levorg

Cena no
26 990 eur

Mēneša maksājums no 296 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Eksterjers

Inovācijas kļūst elegantas

Dizains un tehnoloģija sastopas, kad vienlīdz nozīmīga ir gan forma, gan funkcionalitāte. Levorg var lepoties ar noderīgas funkcionalitātes un estētisma apvienojumu ikkatrā uzbūves niansē.

Tev vairs nav jāizvēlas – sporta automobilis vai universālis. Subaru Levorg ir īsts abu tipu apvienojums. Tas piedāvā tikpat labu sportisko sniegumu kā mūsu sporta auto ikona WRX STI, un tā bagāžas ietilpība ir pat par diviem litriem lielāka nekā universāļa Legacy jaunākajam modelim. Viss liecina, ka Levorg gūs tikpat lielus panākumus Eiropā, kādus tas guvis Japānā. Levorg tev nodrošinās komfortablu, ātru un drošu braucienu. Kas var būt vēl labāks?

 

Dizains

Levorg patiesā daba top skaidra, vien uzlūkojot sešstūra formas priekšējo režģi un iespaidīgi veidoto priekšgalu ar funkcionalo atveri dzinēja pārsegā, kas Subaru boksertipa turbodzinēja starpdzesētājam pastāvīgi piegādā vēsu gaisu.

Apgaismojums

Vanaga acs tipa lukturi paver tik skaidru skatu, kā raugoties ar plēsīga putna acīm. LED spuldžu spilgtums atbilst lukturu agresīvajam veidolam un lieliski nodrošina braukšanai nepieciešamo apgaismojumu.

 

 

 

 

 

jaunais Subaru Levorg
Papildus informācija
67812828
Loader