header image header image header image header image header image header image

Levorg

Cena no
26 990 eur

Mēneša maksājums no 296 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Daudzas uzbūves iezīmes, kas padara braukšanu ar Levorg tik aizraujošu, vienlaikus pilda arī svarīgo drošības funkciju, pasargājot savus pasažierus no traumām. Labāk prognozējama vadāmība, uzlabota kontrole un plašāka pārskatāmība palīdz autovadītājam laikus izvairīties no satiksmes negadījuma.

 

PALĪDZ IZVAIRĪTIES NO SADURSMES

 

01: Simetriskā pilnpiedziņa

02: Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

03: Vilces kontroles sistēma

04: Riepu spiediena kontroles sistēma

05: Uzlabota drošības pakete

06: Bremžu asistents

 

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA

 

Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

 

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKETE

 

Lai nodrošinātu labākas kontroles iespējas un pārskatāmību, uzlabotajā drošības paketē tagad ir iekļautas divas inovācijas – tālo gaismu asistents (HBA) un Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD). Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem. Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automašīnai, nosaka automobili, kas atrodas nepārredzamā zonā automašīnas aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

 

BREMZES

 

četru riteņu disku bremzes sevī ietver alumīnija aizmugurējos suportus, kas ļauj labi izjust, kā pakāpeniski pieaug bremzēšanas spēks. Bremžu pretbloķēšanas sistēmas darbību uzlabo elektroniskā bremžu spēka sadale, kas izlīdzina bremzēšanas spēku starp priekšējām un aizmugures bremzēm, kad automašīnā ir vairāk bagāžas. Lai bremžu darbība būtu labāk paredzama un kontrolējama avārijas situācijā, Levorg piedāvā bremžu asistentu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu.

 

 

 

 

PASĪVĀ DROŠĪBA

Levorg konstrukcijā ietilpst dažādas progresīvas sistēmas un uzbūves elementi, piemēram, pārdomāti izvietoti drošības spilveni, priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām, pedāļu atbrīvošanas sistēma un trīspunktu drošības jostas, kas pasargā autovadītāju un pasažierus no iespējamām traumām.

 

AIZSARGĀ SADURSMES GADĪJUMĀ

 

07: Drošības spilveni

08: Priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām

09: Galvas balsti visām sēdvietām

10: Lokveida drošības karkass

11: Trīspunktu drošības jostas aizmugures sēdvietām

12: Droši uzstādīts dzinējs

 

DROŠĪBAS SPILVENI

 

Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošības spilveni. Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī ar slodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku. Ja tiks saņemts trieciens no aizmugures, braucējus pasargās priekšējo sēdekļu izturīgie rāmji, stingrie galvas balsti un tādas uzbūves nianses kā enerģiju absorbējošas sēdekļu atsperes. Tas viss samazina kakla skriemeļu savainojumu risku.

 

LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS

 

Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Levorg salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automašīnā. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

 

DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS

 

Subaru tradīcijas nosaka to, ka, rūpējoties par tavu drošību, tiek darīts viss iespējamais. Un tas ir ievērots, arī veidojot Levorg. Lai sasniegtu izcilību drošības jomā, bija vajadzīga radoša pieeja, tāpēc Levorg karkass un šasijas ir konstruētas tā, lai SUBARU bokserdzinējs un pārnesumkārba frontālas sadursmes gadījumā paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā. Tas ir vēl viens apsvērums, kas ļauj tev justies pārliecināti, vadot Levorg.

 

 

 

 

jaunais Subaru Levorg
Papildus informācija
67812828
Loader