header image

Subaru XV

Cena no
22 990 eur

Mēneša maksājums no 253 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

Subaru bokserdzinējs

Bokserdzinējs vai horizontāli opozitīvais dzinējs ir tāda dzinēja konfigurācija, kur virzuļi kustas horizontālā plaknē. Subaru jau vairāk nekā 50 gadus savos automobiļos izmanto vienīgi SUBARU BOKSERDZINĒJU, jo tas sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem dzinēju tipiem, piedāvājot izturību un uzticamu veiktspēju.

 

 

Simetriskā pilnpiedziņa

Subaru simetriskā pilnpiedziņa sadala jaudu starp visiem riteņiem. Tā piedāvā labāku vilces spēku, braucot pa slidenu ceļu. Šī sistēma ir veidota horizontāli simetriskā plaknē, tai raksturīgs lielisks līdzsvars un zems smaguma centrs. Rezultāts ir izcila stabilitāte un braukšanas drošība.

 

Lineartronic

Lineartronic transmisija pielāgojas braukšanas stilam un apstākļiem, piedāvājot gludu bezpakāpju pārnesumu pārslēgšanos, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, nodrošina efektīvu un vienmērīgu paātrinājumu, līdzenāku gaitu un mazāku degvielas patēriņu. Tā darbojas kopā ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu. Priekšā uz 60% un aizmugurē uz 40% iestatītais griezes moments ir koriģējams līdz pat 50/50 sadalījumam, pielāgojāties reālajiem vilces apstākļiem.

 

 

Subaru Global Platform

Subaru global platform (SGP) ir unificēta modeļu platforma, kas būs pamatā visiem jaunās paaudzes Subaru transportlīdzekļiem. Nodrošinot automobilim uzlabotu vispārējo drošību un veiktspēju, tā iepazīstina autovadītājus ar tādu sniegumu, ko spēj piedāvāt vienīgi Subaru. Tāda ir Subaru nākotne — vēl aizraujošāki braucieni, vēl vairāk pārliecības gan vadītājiem, gan pasažieriem.

Latvijas Avīzes speciālās balvas ieguvējs Gada Auto 2019 !
Papildus informācija
67812828
Loader