header image header image header image

Jaunais Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 351 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ DAUDZ IESPĒJU

Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un pierāda lietderīgumu. Piekļuvi tehnoloģijām nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem*1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.*2

Apple CarPlay un Android Auto™ - Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

“Pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigācija*1 - Navigācijas braukšanas norādes tagad tiek attēlotas uz LCD displeja, tās ir vieglāk uztvert, jo nav jālūkojas sānis, lai saskatītu navigācijas ekrānu.


*1 Tikai Summit modelim.
*2 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automobili, nelieto skārienekrānu.

BOXER dzinēji

Kal lielus plānus! Ar Outback tu pieveiksi gandrīz jebkuru ceļu, ko vēlies izpētīt, un, pateicoties Subaru bokserdzinējam ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem savā klasē, tas tevi aizvedīs vēl tālāk. Outback spēcīgais izskats un sniegums nozīmē arī to, ka tas spēj pieveikt grūti izbraucamu ceļu vai arī iebraukt jaunu.
SUBARU BOKSERDZINĒJS
Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu.


UZLABOTA STABILITĀTE
Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.
ILGSTOŠA VEIKTSPĒJA
Dzinēja plakanā konstrukcija ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā tās pašas klases V veida vai vienrindas četru cilindru dzinēji, tas nodrošina lielāku izturību un uzticamāku darbību.
SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Outback tā sajūsmina. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automobilim ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.
Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc jaunais Outback tā sajūsmina
Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.
Uzlabota balstiekārta
Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.Dzinēja stiprinājuma balstrāmis
Pateicoties balstrāmja stiprinājuma sistēmai, jaunajā Outback tu baudīsi vēl precīzāku vadāmību un vienmērīgāku gaitu. Dzinēja stiprinājuma balstrāmis ir veidots tā, lai sadursmes gadījumā dzinējs paslīdētu zem salona, tādējādi pagarinot priekšējo deformācijas zonu.

TRANSMISIJA

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.
Lineartronic
Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas
Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ir uzstādītas uz stūres, kas ļauj tev ar pirksta pieskārienu izvēlēties braukšanas situācijai piemērotāko pārnesumu, ko piedāvā Lineartronic transmisija. Benzīna dzinēja modeļiem tās piedāvā arī sešpakāpju manuālo režīmu un dīzeļdzinēja modeļiem septiņpakāpju manuālo režīmu, un reakcija ir zibenīga. Rezultāts – precīzāks un sportiskāks brauciens.SI-DRIVE
Vadoties pēc tava braukšanas stila, SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) spēj pielāgot atbilstošu uzrāvi un transmisijas atsaucību, lai ikvienā situācijā nodrošinātu tev nepieciešamo spēku un izmanību.Sport režīms
Šis īpaši atsaucīgais režīms ir piemērots visdažādākajiem apstākļiem, jo ātrums tiek uzņemts acumirklī. Tas vienlīdz labi ļauj izbaudīt braucienu gan pa automaģistrāli, gan pa līkumotu ceļu.Intelligent režīms
Šis režīms ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, kā arī mērojot lielus attālumus, jo tas piedāvā mērenu jaudas padevi. Tas arī efektīvi samazina degvielas patēriņu, kā arī nodrošina elastīgu kontroli lietū vai uz sniegotiem ceļiem.* Pieejams modeļiem ar benzīna dzinēju.
Ar Apple CarPlay un Android Auto leģendārais Outback ir kļuvis vēl iekārojamāks !
Papildus informācija
67812828
Loader