header image header image header image

Jaunais Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 351 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

TVER KATRU MIRKLI!

Nekad neatsakies no piedzīvojuma! Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies. Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas. Tu vari būt drošs, Outback tev dāvās lieliskus braucienus un apbrīnojamu komfortu.


Jumta lūka (Tikai Summit modelim)

Ērti aizmugures sēdekļiViduskonsoles nodalījums

ApgaismojumsUSB pieslēgvietas priekšā un aizmugurē

USB pieslēgvietas priekšā un aizmugurēAtpakaļskata kamera

Bezatslēgas piekļuve ar iedarbināšanas poguDesmit pozīcijās elektriski regulējams vadītāja sēdeklis


INTERJERS TAVĀM ĒRTĪBĀM

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.ELASTĪGI RISINĀJUMI

Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu, elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, tādējādi ievietot mantas automobilī ir īpaši ērti. Tagad tavai dzīvei ir, kur izplesties. Lielajā kravas telpā pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automobilī garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

Ar Apple CarPlay un Android Auto leģendārais Outback ir kļuvis vēl iekārojamāks !
Papildus informācija
67812828
Loader