header image header image header image

Jaunais Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 351 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums

Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.AKTĪVĀ DROŠĪBA


Uzlabota drošības pakotne: Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD) - Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

Uzlabota drošības pakotne: tālo gaismu asistents (HBA) - Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC) - Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes pielāgojas, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma - Izbraucot līkumu, aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma iedarbina bremzes un trajektorijas iekšējiem riteņiem piegādā mazāk jaudas, turpretī ārējiem vairāk. Tāpēc asu pagriezienu ir iespējams veikt precīzāk. Kopā ar automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu tā tevi pasargā bīstamās situācijās, sniedzot tev drošības sajūtu.Uzlabota redzamība - Karkasu mēs esam pielāgojuši, lai uzlabotu redzamību un samazinātu nepārskatāmās zonas. Turklāt esam izveidojuši priekšējos vējlodziņus un durvīs iemontētus sānskata spoguļus, lai samazinātu nepārredzamo zonu automobiļa priekšpusē.


PASĪVĀ DROŠĪBA


Droši uzstādīts dzinējs - Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs Outback ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

Drošības spilveni - Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošības spilveni.Lokveida drošības karkass - Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad savā Outback tu jutīsiesvēl drošāk.

Galvas balsti priekšējiem sēdekļiem - Galvas balsti ar regulējumu augstumu un leņķi ir ērti pielāgojami dažāda auguma pasažieriem un dažādām komforta prasībām.Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem - Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī arslodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku.
Ar Apple CarPlay un Android Auto leģendārais Outback ir kļuvis vēl iekārojamāks !
Papildus informācija
67812828
Loader