header image header image header image

Jaunais Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 351 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Papildus informācija
67812828

Jaunais Subaru Outback

10 Subaru priekšrocības

Kāpēc mūsu klienti izvēlas SUBARU? Tā nav tikai pastāvīgā pilnpiedziņa, paaugstinātais 22cm klīrenss un EyeSight drošības sistēma ar adaptīvo kruīza kontroli standarta aprīkojumā. Uzzini vairāk!

Uzzini vairāk

Eksterjers

NEKAS TEVI NESPĒJ APTURĒT

Varenajā Outback tevi nespēj apturēt gandrīz nekas. Simetriskā pilnpiedziņa nodrošina lielisku saķeri sniega un lietus apstākļos vai braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Turklāt pateicoties X-MODE režīmam ar stāvu nobraucienu kontroles funkciju, Outback lieliski pārvar stāvas nogāzes un nelabvēlīgus ceļa apstākļus.

Vairāk par eksterjeru

Interjers

INTERJERS TAVĀM ĒRTĪBĀM

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

Vairāk par interjeru

Tehnoloģijas

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ DAUDZ IESPĒJU

Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un pierāda lietderīgumu.

Vairāk par tehnoloģijām

Drošība

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums

Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.

Vairāk par drošību

EyeSight

EyeSight

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu.

Vairāk par EyeSight
Loader