header image header image

Impreza

Cena no
19 990 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Tehnoloģijas

ESI LIETAS KURSĀ, NEZAUDĒ KONTAKTUS!

Impreza ir aprīkots ar informācijas un izklaides sistēmu, kas ļaus tev nezaudēt kontaktus, kad dosies ceļā. Galvenā, mērierīču un daudzfunkciju displeja savienojamība nozīmē ērtu lietošanu, drošību un labsajūtu brauciena laikā.


Apple CarPlay un Android Auto™: Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar AppleCarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

Daudzfunkciju displejs*: 6,3 collu LCD daudzfunkciju displejs, kas atrodas instrumentu paneļa augšpusē, vadītājam un pasažieriem piedāvā vērtīgu un viegli uztveramu informāciju. Kad ieslēgta navigācijas sistēma, tiek izveidots savienojums ar daudzfunkciju displeju, un tas attēlo braukšanas norādes, kad automobilis tuvojas krustojumam vai pagriezienam.Daudzfunkciju displejs*: 6,3 collu LCD daudzfunkciju displejs, kas atrodas instrumentu paneļa augšpusē, vadītājam un pasažieriem piedāvā vērtīgu un viegli uztveramu informāciju. Kad ieslēgta navigācijas sistēma, tiek izveidots savienojums ar daudzfunkciju displeju, un tas attēlo braukšanas norādes, kad automobilis tuvojas krustojumam vai pagriezienam.

Mērierīču displejs*: Tagad, pateicoties palielinātajam ekrānam, 4,2 collu pilnkrāsu LCD mērierīču displejā svarīga informācija par automobili ir attēlota vēl skaidrāk un uzskatāmāk. Lai nolasītu mērierīču displeju, pietiekams tikai uzmest skatu, un tev nevajadzēs novērst uzmanību no ceļa.Atpakaļskata kamera*: Ar Impreza tev būs ērti manevrēt pilsētas šaurajās ielās. Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, kamera aktivizēsies un galvenajā displejā būs redzams krāsains attēls un norādes, kas palīdzēs novietot automobili stāvvietā.

SUBARU STARLINK: SUBARU STARLINK sistēma sniedz drošu piekļuvi interneta radio, lietotnēm un daudz kam citam ar skārienekrāna vai daudzfunkciju stūres slēdža palīdzību.


* 1.6i Active / 2.0i Active. Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu.
Vadot automobili, nelieto skārienekrānu!

BOXER DZINĒJI

Subaru zīmolu raksturo Subaru īpašās tehnoloģijas. Tās piedāvā unikālu braukšanas izjūtu, ko var nodrošināt vienīgi Subaru. Šīs īpašās sistēmas ļauj Subaru automobiļiem sniegt augstajiem zīmola standartiem atbilstošu veiktspēju, komfortu, drošību un uzticamību, vienlaikus izpildot solījumu — sagādāt prieku visiem pasažieriem, lai ceļojums paietu patīkamā gaisotnē. Bokserdzinējs vai horizontāli opozitīvais dzinējs ir tāda dzinēja konfigurācija, kur virzuļi kustas horizontālā plaknē. Subaru jau vairāk nekā 50 gadus savos automobiļos izmanto vienīgi SUBARU BOKSERDZINĒJU, jo tas sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem dzinēju tipiem, piedāvājot izturību un uzticamu veiktspēju.

SUBARU BOKSERDZINĒJS
Subaru global platform (SGP) ir unificēta modeļu platforma, kas būs pamatā visiem jaunās paaudzes Subaru transportlīdzekļiem. Nodrošinot automobilim uzlabotu vispārējo drošību un veiktspēju, tā iepazīstina autovadītājus ar tādu sniegumu, ko spēj piedāvāt vienīgi Subaru. Tāda ir Subaru nākotne — vēl aizraujošāki braucieni, vēl vairāk pārliecības gan vadītājiem, gan pasažieriem.UZLABOTA STABILITĀTE
Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.ILGSTOŠA VEIKTSPĒJA
Dzinēja plakanā konstrukcija ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā tās pašas klases V veida vai vienrindas četru cilindru dzinēji; tas nodrošina lielāku izturību un uzticamāku darbību.SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA

Subaru simetriskā pilnpiedziņa sadala jaudu starp visiem riteņiem. Tā piedāvā labāku vilces spēku, braucot pa slidenu ceļu. Šī sistēma ir veidota horizontāli simetriskā plaknē, tai raksturīgs lielisks līdzsvars un zems smaguma centrs. Rezultāts ir izcila stabilitāte un braukšanas drošība.TRANSMISIJA

Lineartronic transmisija pielāgojas braukšanas stilam un apstākļiem, piedāvājot gludu bezpakāpju pārnesumu pārslēgšanos, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, nodrošina efektīvu un vienmērīgu paātrinājumu, līdzenāku gaitu un mazāku degvielas patēriņu. Tā darbojas kopā ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu. Priekšā uz 60% un aizmugurē uz 40% iestatītais griezes moments ir koriģējams līdz pat 50/50 sadalījumam, pielāgojāties reālajiem vilces apstākļiem.
Iespējams vienīgā iespēja tikt pie īstas pilnpiedziņas zem 20 000 EUR !
Papildus informācija
67812828
Loader