header image header image

Impreza

Cena no
19 990 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Drošība

IEPLĀNO VISU, KO VĒLIES. DZĪVO PILNVĒRTĪGI!

Lai kurp tu dotos, lai ko tu darītu, Impreza rūpēsies par tevis paša un tavu pasažieru drošību un ērtībām. Pateicoties Subaru īpašajai tehnoloģijai, Impreza spēj piedāvāt komfortu un drošības sajūtu gan vadītājam, gan pasažieriem. Impreza vienmēr būs tavā pusē, lai tu justos pārliecināts jebkurā situācijā.

AKTĪVĀ DROŠĪBAREDZAMĪBA VISOS VIRZIENOS: Ņemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅA: Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa. Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantos bremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkuma ārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labāka kontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMA: Pateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.


PASĪVĀ DROŠĪBADROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS: Pateicoties SGP, zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumā tie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

DROŠĪBAS SPILVENI: Priekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni, drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst Impreza pamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstāka līmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀM: Šie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk un līdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kakla skriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

DROŠĪBAS JOSTAS: Ja automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostas bloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību un samazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedz papildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS: Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Impreza salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.


EURO NCAP

DROŠĀKAIS ĢIMENES VIEGLAIS AUTOMOBILIS PĒC EURO NCAP VĒRTĒJUMA.

Iespējams vienīgā iespēja tikt pie īstas pilnpiedziņas zem 20 000 EUR !
Papildus informācija
67812828
Loader