header image header image

Impreza

Cena no
19 990 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Iespējams vienīgā iespēja tikt pie īstas pilnpiedziņas zem 20 000 EUR !
Papildus informācija
67812828

Eksterjers

IZMANĪGS, DAUDZPUSĪGS UN ELEGANTS – GLUŽI KĀ TU PATS

Impreza, kuru ir vienlīdz patīkami gan vadīt, gan tikai uzlūkot, ar īsti māksliniecisku vērienu apvieno veiktspēju, meistarību un drošību. Šis automobilis spēj sagādāt baudījumu visos aspektos. Ikviens izliekums, katra virsma, katrs dizaina elements ir smalki pārdomāts, rūpējoties gan par automobiļa formu, gan tā funkcionalitāti.

Vairāk par eksterjeru

Interjers

ELEGANCE, ĒRTĪBAS UN PRIEKS PILNĪGI VISIEM

Piedāvājot vēl neredzētu izsmalcinātību, Impreza sevi pārliecinoši piesaka ar klusu, plūdena dizaina salonu, kas veidots, rūpīgi piedomājot pie ikviena uzbūves elementa. Impreza elegantais un sportiskais salona dizains rada arī plašuma sajūtu.

Vairāk par interjeru

Tehnoloģijas

ESI LIETAS KURSĀ, NEZAUDĒ KONTAKTUS!

Impreza ir aprīkots ar informācijas un izklaides sistēmu, kas ļaus tev nezaudēt kontaktus, kad dosies ceļā. Galvenā, mērierīču un daudzfunkciju displeja savienojamība nozīmē ērtu lietošanu, drošību un labsajūtu brauciena laikā.

Vairāk par tehnoloģijām

Drošība

IEPLĀNO VISU, KO VĒLIES. DZĪVO PILNVĒRTĪGI!

Lai kurp tu dotos, lai ko tu darītu, Impreza rūpēsies par tevis paša un tavu pasažieru drošību un ērtībām. Pateicoties Subaru īpašajai tehnoloģijai, Impreza spēj piedāvāt komfortu un drošības sajūtu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Vairāk par drošību

EyeSight

SUBARU PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA TEHNOLOĢIJA

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu.

Vairāk par EyeSight
Loader