header image header image header image header image header image header image

Forester

Cena no
25 300 eur

Mēneša maksājums no 278 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

Lieliska redzamība

Forester salons ļauj tev un taviem pasažieriem baudīt mūsdienīgu komfortu, jo interjers ir gana plašs un piedāvā daudzveidīgas ērtības. Pieskaņojoties taviem paradumiem un vajadzībām, ikviens Forester aprīkojuma elements ir rūpīgi pārdomāts, lai būtu tev pieejams īstajā vietā un īstajā laikā. Plašais, pārdomātais salons ir veidots tā, lai ikdienišķas darbības kļūtu vienkāršākas un braukšana ērtāka.

Instrumentu panelis

Forester instrumentu panelis ir veidots, lai būtu ātri un viegli pārskatāms. Tahometrs un spidometrs ir skaidri redzami, lai palīdzētu pievērst vairāk uzmanības ceļam.

Multifunkcionālais displejs/ekrāns

Kad dodies tālākā ceļā, tev nav jāpamet viss iesāktais. Intuitīvā, ērti lietojamā tehnoloģija netraucējot tevi informēs. Forester rūpējas, lai tu vienmēr būtu lietas kursā, izmantojot informācijas un izklaides sistēmu, navigācijas un audiosistēmas, un tu vari dot komandu ar pirksta pieskārienu vai ar balsi. Un tā kā tu vari pieslēgt viedtālruni un iPhone, tavi draugi un mūzikas saraksts vienmēr būs tev līdzās.

Ātrumpārslēgs

Ātrumpārslēga apvalks padara visu salonu izsmalcinātāku. Melnais, mīkstais panelis, hromētā apmale un kvalitatīvā āda piešķir sportiskajam interjeram luksusa noskaņu.


 

 

 

SALONA KOMFORTS

Forester ir lieliski pielāgots tavai dzīvei – gan ilgi gaidītām brīvdienām, gan neplānotiem pārgājieniem. Plašajā kravas telpā var ievietot četrus lielus koferus un apjomīgāko sporta inventāru, turklāt elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis, plašāk atveramas durvis un zemāki sānu sliekšņi palīdzēs vieglāk ievietot un izņemt bagāžu. Lai būtu ērtāk pārvadāt garus priekšmetus, aizmugures sēdekļus iespējams nolocīt 60/40 proporcijā.

 

8 Virzienos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis (XS, XE un XT)

 

ELASTĪGA VIETA BAGĀŽAI

Subaru uzlabotā balstiekārta ietaupa daudz vietas bagāžas nodalījumā. Pat, ja automobilī esat pieci cilvēki, bagāžai ir pietiekami daudz vietas. Aizmugures sēdeklis ir arī dalāms un nolokāms.

Elektriskas aizmugurējās durvis

Braucot, pārvarot šķēršļus un dzīvojot, Tev bieži nāksies sniegties pēc kādas lietas, vilkt vai celt kādu smagumu. Elektriskas aizmugurējās durvis atvieglos iekraušanu un izkraušanu. Lai automātiski atvērtu vai aizvērtu tās, izmanto vai nu slēdzi uz instrumentu paneļa, vai pogu uz pašām durvīm vai arī pogu uz tālvadības pults.

Standarta aprīkojums: 2.0XT, 2.0XE un 2.0D XE modeļiem.

 

Elektriskas aizmugurējās durvis (XE un XT)

Jumta spoilers

 

PANORĀMAS LŪKA

 

Elektriski atveramā, stikla jumta lūka ļauj jums atvērt savu Subaru uz debesīm, vai tā būtu saulaina diena vai zvaigžņota nakts.

Standarta aprīkojums: 2.0D XE, 2.0XE un 2.0XT modeļiem.

 

 

Elektriski atverama lūka (XE un XT)

Lietus sensors (XS, XE un XT)

 

Latvijas Gada Auto apvidus auto 2016 uzvarētājs !
Papildus informācija
67812828
Loader