header image header image header image header image header image header image

Forester

Cena no
25 300 eur

Mēneša maksājums no 278 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Mēs, Subaru komanda, uzskatām, ka vislabākās izredzes satiksmes negadījumā ir tiem, kas tajā neiekļūst. Tāpēc mūsu automašīnas ļauj braucējiem justies droši. Forester mērķis ir dāvāt braukšanas prieku un atbrīvot no raizēm, sniegt iespējas un drošību, lai pārvarētu izaicinājumus un palīdzētu kritiskās situācijās, lai piedzīvojumi tev sagādātu vēl lielāku gandarījumu. Daudzas no funkcijām, kas padara braukšanu ar Forester tik aizraujošu, kalpo arī, lai nepieļautu braucēju apdraudējumu. Stabilā, atsaucīgā vadāmība, ko nodrošina simetriskā pilnpiedziņa, nodrošina lielisku kontroli jebkādos laikapstākļos. Turklāt, pateicoties Subaru bokserdzinēja zemajam smaguma centram, kas rada ciešāku saikni ar ceļu, braucējs var justies vēl drošāk. Pamataprīkojumā iekļautā automobiļa dinamiskās kontroles sistēma un pamatīga izmēra bremzes ļauj veikt sportista cienīgus manevrus, bet dzinēja hidrauliskie spilveni novērš pārmērīgu vibrāciju, ļaujot tev pie stūres justies pārliecinošāk.

Lieliska redzamība

Inovatīvā vējstikla un sānu spoguļu konstrukcija līdz ar augsto sēdpozīciju nodrošina plašāku redzes leņķi un ideālu ceļa pārskatāmību. Tas viss sniedz tev lielāku pārliecību un drošību par manevriem jebkurā virzienā.

Vehicle Dynamics Control System

VDC ir iekļauta ikviena Forester standartaprīkojumā. Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi auto vadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, auto tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Plašāks redzeslauks atvieglo automobiļa novietošanu

Forester ir aprīkoti arī ar atpakaļskata kameru*. Ieslēdzot pārnesumkārbu atpakaļgaitā, kamera aktivizējas, un uz ekrāna ir redzams krāsains attēls.

*2.0XS, 2.0XT, 2.0D XS un 0D XE.

 

Elektriskas aizmugurējās durvis (XE un XT)

Jumta spoilers

 

PASĪVĀ DROŠĪBA

Forester ir aprīkots ar daudziem tehniskiem risinājumiem, lai palielinātu drošību gan autovadītājam, gan pasažieriem. Pilnveidoti SRS* drošības spilveni, kakla skriemeļu aizsardzība un drošības jostu spriegotāji ir tikai daži no tiem. Automobiļa virsbūve ir ļoti izturīga, un salonu ieskauj lokveida karkass papildu drošībai.

Gājēju aizsardzība

Gājēji un velosipēdisti satiksmē ir apdraudēti visvairāk. Tādēļ Forester ir veidots tā, lai sadursmē ar mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem radītu iespējami mazu kaitējumu. Attālums starp dzinēju un motora pārsega priekšējo malu tiešām ir liels. Tas kalpo kā deformācijas zona. No citiem drošības pasākumiem var minēt triecienu absorbējošus buferus, motora pārsega stiprinājumus un loga tīrītājus, kas sadursmes gadījumā nolūst..

*SRS: Supplemental Restraint System

Lokveida drošības karkass

Forester virsbūve ir veidota no viegliem materiāliem, lai pilnveidotu automobiļa vadāmību. Taču drošības apsvērumu dēļ virsbūve ir arī ļoti izturīga. Pasažieru salonu ieskauj tā sauktais drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Braucot ar Forester, tu esi labi pasargāts.

Droši uzstādīts dzinējs

Ikviens Subaru ir veidots, piedomājot par maksimālu drošības līmeni, un horizontālais bokserdzinējs arī šajā ziņā sniedz savas priekšrocības. Sadursmes gadījumā dzinēja balsts atdalās no dzinēja un ārnesumkārbas un ļauj tiem paslīdēt zem grīdas, nevis iespiesties automobiļa salonā.

Drošības jostas un drošības spilveni

Forester standartaprīkojumā ietilpst drošības jostas ar spriegotājiem, lai Tevi stingri saturētu, notiekot negadījumam, un drošības jostu slodzes ierobežotāji, lai samazinātu krūškurvja savainojumu risku. Visas sēdvietas ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostām. Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, Forester ir aprīkots ar priekšējiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem un autovadītāja ceļgalu drošības spilvenu. Ar aktīvo galvas balstu palīdzību esam samazinājuši arī kakla skriemeļu savainojumu risku. Priekšējo sēdekļu aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā virzās uz priekšu, palīdzot noturēt pasažieru galvas vietā. Visbeidzot, Forester aprīkojumā ietilpst ISOFIX stiprinājuma vietas bērnu sēdeklīšu nostiprināšanai aizmugures sēdeklī.

Euro NCAP Piecas zvaigznes euro ncap drošības testā.

*2.0XS Lineartronic un 2.0XT.

 

GUDRAS BREMŽU SISTĒMAS

Antilock Braking System (ABS) novērš riteņu bloķēšanu un palīdz saglabāt kontroli. Electronic Brake-force Distribution (EBD) līdzsvaro bremzēšanu, kamēr Brake Assist var sajust panikas situāciju un piemērot pilnu bremzēšanas spēku, lai palīdzētu apturēt automašīnu ātrāk.

Standarta aprīkojums visiem modeļiem.

 

 

Latvijas Gada Auto apvidus auto 2016 uzvarētājs !
Papildus informācija
67812828
Loader