header image header image

Forester X-Line

Cena no
27 900 eur

Mēneša maksājums no 179 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

FORESTER X-LINE nozīmē pilnākais aprīkojums! Bez kompromisiem!
Papildus informācija
67812828

Eksterjers

Eksterjers

Patiess spēks ir vienkāršības, stiprības un izturības apvienojums. Forester X-Line šīs īpašības apliecina ar savu nosvērto un iespaidīgo dizainu. Mūsdienīgāks un elegantāks nekā jebkad, Forester priecē ar savu solīdo ārieni un līdzsvaroto sniegumu.

Uzzini vairāk

Interjers

Interjers

Forester X-Line salons ļauj tev un taviem pasažieriem baudīt mūsdienīgu komfortu, jo interjers ir gana plašs un piedāvā daudzveidīgas ērtības. Pieskaņojoties taviem paradumiem un vajadzībām, ikviens Forester X-Line aprīkojuma elements ir rūpīgi pārdomāts, lai būtu tev pieejams īstajā vietā un īstajā laikā. Plašais, pārdomātais salons ir veidots tā, lai ikdienišķas darbības kļūtu vienkāršākas un braukšana ērtāka.

Uzzini vairāk

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Reti kurš apvidus auto brauc tik pārliecinoši un atsaucīgi kā Forester X-Line, un automobiļa iekšienē slēpjas šī snieguma galvenais iemesls – Subaru bokserdzinējs.

Uzzini vairāk

EyeSight

EyeSight

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu.

Uzzini vairāk

Drošība

Drošība

Forester virsbūve ir veidota no viegliem materiāliem, lai pilnveidotu automobiļa vadāmību. Taču drošības apsvērumu dēļ virsbūve ir arī ļoti izturīga. Pasažieru salonu ieskauj tā sauktais drošības karkass.

Uzzini vairāk
Loader