header image header image header image header image header image header image header image header image

BRZ

Cena no
28 990 eur

Mēneša maksājums no 318 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

MŪSU VĪZIJA PAR BRAUCIENĀ GŪTO BAUDĪJUMU

SUBARU BRZ ir dzimis tehniskās perfekcijas laikmetu griežos. Katru reizi pagriežot stūres ratu, jūs piedzīvosiet mūsu vīziju par baudījumu braukt un izjutīsiet perfektu kontroli pār braucienu. Tā būs pieredze, kas sniegs jums pilnīgi jaunu braukšanas perspektīvu.

Viegls korpuss

Dizaina vienkāršība un ražošanā izmantotais augstas izturības tērauds padara šasiju stingrāku un vienlaikus vieglāku. Lai vēl vairāk samazinātu svaru, motora pārsegs izgatavots no alumīnija, kas izvieto automašīnas smaguma centru vēl dziļāk.

Piekares veiktspēja

Priekšējā un aizmugurējā neatkarīgā piekare palīdzēs jums panākt vislabāko BRZ modeļa manevrētspēju un sniegumu. McPherson tipa priekšējā piekare ļauj izjust pilnīgu kontroli pār katru līkumu. Šī tipa piekare ļāva novietot Boxer tipa dzinēju īpaši zemu motortelpā. Aizmugurējās piekares dubultās sviras vienmēr nodrošina optimālu riepu saķeri ar ceļu.

 

PREMIUM AUDIO SISTĒMA

 

BRZ features an 8-speaker audio system with an in-dash CD player and MP3 playback capability.

GPS NAVIGATION

With its 6.1-inch high-resolution touch-screen conveniently located in the dashboard, let the GPS navigation system know where you're going and it does the rest.

BLUETOOTH®

Bluetooth® hands-free technology lets you manage your phone and audio system by voice and controls on the steering wheel. Bluetooth-enabled mobile phones link directly through the Subaru audio system.

USB ieejas

Pioneer navigācijas sistēma

 

 

TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ BRAUKŠANAS PRIEKU

Subaru boxer tipa dzinējs

Jaunākās paaudzes Boxer tipa dzinējs ir piešķīris SUBARU BRZ vēl lielāku jaudīgumu un precizitāti. Mēs esam novietojuši mūsu jauno divlitrīgo dzinēju zemāk, izveidojuši to kompaktāku un pārvietojuši to tuvāk vadītājam. Pirmo reizi Subaru piedāvā divpakāpju tiešās iesmidzināšanas sistēmu, kas palielina jaudu un samazina degvielas patēriņu. Šāda tipa dzinējs ir unikāls pēc savas būtības un rada tikpat unikālu braukšanas pieredzi.

SUBARU BOXER 2,0 LITRU DOHC

MAKS. JAUDA: 200 ZS (147 KW)/7000 R/MIN MAKS. GRIEZES MOMENTS: 205 NM/6400-6600 R/MIN

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ: 7,8 L/100 KM* (MT), 7,1 L/100 KM* (AT)

CO2 IZMEŠI: 181 G/KM* (MT), 164 G/KM* (AT)

 

* Degvielas patēriņš un CO2 izmeši atbilst EC715/2007-566/2011 direktīvai.

Maksimālā jauda

200 ZS Boxer tipa dzinējs mīl strādāt ar apgriezieniem. Sarkanā zona tahometrā sākas tikai pie atzīmes 7400 – šis aspekts neprasa papildu komentārus. Dzinēja jauda ir 100 ZS no katra dzinēja tilpuma litra, kas nodrošina pietiekamas jaudas rezerves.

 

VADĪBA

Informatīvā transmisija

6-pakāpju manuālā pārnesumkārba ar tiešiem un īsiem pārnesumiem sniedz jums patiesu kvalitātes un sportiskuma sajūtas apvienojumu. Jūs varat saņemt BRZ ar 6-pakāpju automātisko pārnesumkārbu pat ar šādām funkcijām: strauji bremzējot, tā paātrinājumā automātiski pārslēdzas uz zemāku pārnesumu; lāpstiņas pārnesumu pārslēgšanai uz stūres ļauj jums izmantot sporta režīmu, saņemot maksimālo atdevi no dzinēja un ātrumkārbas.

Torsen diferenciālis*

Spēcīgākā SUBARU BRZ iezīme ir fantastiskā noturība uz ceļa. Uzlabotais Torsen tipa diferenciālis* uz aizmugurējās ass, kāds sastopams arī SUBARU STI Racing automašīnu komplektācijā, ļaus jums saglabāt optimālāko trajektoriju līkumos un pagriezienos neatkarīgi no ātruma. Sliktos braukšanas apstākļos šī ir arī labākā tehnoloģija maksimālai stabilitātei un drošībai.

* Torsen diferenciālis ir reģistrēta preču zīme, kas pieder JTEKT Corporation.

Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole (VSC, Vehicle Stability Control)

Šī uzlabotā elektroniskā sistēma monitorē sensoru bloku, tostarp bremzēšanas, stūrēšanas un zvalstīšanās sensorus, lai jūs nezaudētu kontroli pār BRZ, kad tas darbojas maksimālajā atdeves režīmā jau pāri saviem spēkiem. Sistēmā ietilpst elektroniskā stabilitātes kontrole un vilces kontrole.

 

DUĀLA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Katram BRZ ir divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma, kas ļauj iestatīt vēlamo temperatūru gan jums gan jums jūsu ceļabiedram..

Standarta aprīkojums visiem modeļiem.

Apsildāmi priekšējie sēdekļi

Kruīza kontrole; Stūrē iebūvēti audiosistēmas slēdži

 

 

BEZATSLĒGAS PIEKĻUVES SISTĒMA UN IEDARBINĀŠANAS POGA

Izbaudiet ērtību atstāt savu atslēgu kabatā vai somā, un atbloķēt jūsu WRX STI, pieskaroties durvju rokturim.

Dzinēja iedarbināšana bez atslēgas ar starta pogu

 

Braukšanas pieredze uz robežas ar neiespējamo
Papildus informācija
67812828
Loader