header image header image header image header image header image header image header image header image

BRZ

Cena no
28 990 eur

Mēneša maksājums no 318 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

APBRUŅOTS LĪDZ ZOBIEM

Lieliska redzamība

Automobilim, kas jūs iedvesmo braucienam, jāsniedz arī drošība. Pārdomāti izstrādātais interjers nodrošina vadītājam lielisku redzamību visos virzienos.

Gredzenveida stiprinājuma rāmji

Salonu iekļauj drošs karkass no īpaši izturīga tērauda. Stiprinājuma stieņi virzienā uz jumtu, durvju drošības stieņi un grīda ir veidoti ar papildus stiprinājumiem, lai varētu izturēt un absorbēt enerģiju sadursmes brīdī.

Drošības spilveni

BRZ standarta aprīkojumā ietilpst priekšējie drošības spilveni, sānu priekšējie drošības spilveni, priekšējie un aizmugurējie drošības aizkari un ceļgalu drošības spilveni pie vadītāja sēdekļa.

Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole (VSC, Vehicle Stability Control)

Šī uzlabotā elektroniskā sistēma monitorē sensoru bloku, tostarp bremzēšanas, stūrēšanas un zvalstīšanās sensorus, lai jūs nezaudētu kontroli pār BRZ, kad tas darbojas maksimālajā atdeves režīmā jau pāri saviem spēkiem. Sistēmā ietilpst elektroniskā stabilitātes kontrole un vilces kontrole.

 

SMART BRAKING SYSTEMS

 

The Antilock Braking System (ABS) prevents wheel lock-up and helps maintain driver control. Electronic Brake-force Distribution (EBD) balances braking, while Brake Assist can sense a panic-stop situation and apply full braking force to help stop faster.

Standarta aprīkojums visiem modeļiem.

 

Braukšanas pieredze uz robežas ar neiespējamo
Papildus informācija
67812828
Loader