header image header image header image

Wrangler Unlimited

Cena no
45 990 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Tehnoloģijas

Veiktspēja

Hill Descent Control

Hill Descent Control ir palīgsistēma nobraukšanai no kalna ar slīpuma sensoru, kas ļauj veikt līganu un kontrolējamo nobraukšanu no kalna nelīdzena vai slidena seguma apstākļos bez nepieciešamības bremzēt no vadītāja puses. Šī sistēma pielieto bremzes katram ritenim individuāli, kad nepieciešams, lai palēninātu ripošanu, pārvarot stāvus nobraucienus.

 

Hill Start Assist

Hill Start Assist ir palīgsistēma braukšanas uzsākšanai pret slīpumu, kas sniedz vadītājam papildus ērtības, pēc stāvēšanas uzsākot braucienu pret kalnu. Tā neilgu brīdi turpina uzturēt bremžu spiedienu, kas nepieciešams automašīnas noturēšanai uz vietas, kad vadītājs jau ir noņēmis kāju no bremzes pedāļa. Ja īsā brīdī pēc kājas noņemšanas no bremzes pedāļa netiek spiests uz gāzes, bremžu spiediens tiek samazināts.

 

Command-Trac® 4WD

 

Nekādas atlaides – izturīga kā dzelzceļa sliedes. Gadījumos, kad nepieciešams pilnpiedziņas spēks, piemēram, bezceļa vai slidenos apstākļos, kad nepieciešama lielāka saķere, pieslēdzas otrās paaudzes Command-Trac® NV241 sadales kārba un novada vienādu spēku visiem četriem riteņiem, bez piepūles pārvarot grūtības. Sadales kārba ir nostiprināta ar 18 skrūvēm – papildus strukturālai stiprībai. Command -Trac ir nepilna laika pilnpiedziņas sistēma, tās izmantošana uz sausa ceļa seguma nav ieteicama.

 

Rock-Trac®

 

Pilnpiedziņas pilnība vienmēr ir bijusi Jeep® markas stūrakmens. Visi jaunie Unlimited modeļi ir aprīkoti ar spējīgu pilnpiedziņas sistēmu jau standartā. Vēsturiskā mantojuma tradīcijas turpinās. Jeep Trail Rated® zīme ir sastopama visiem apvidus auto, kuri iztur nogurdinošu testu sēriju, kas izveidoti, lai pārbaudītu spējas braukšanai dažādos izaicinošos bezceļa apstākļos. 

 

Trac-lok® diferenciālis

 

Aizmugurējai asij ir pieejams atsevišķiem Wrangler Unlimited Sahara un Sport modeļiem. Tas ir uz griezes momenta izmaiņām reaģējošs mehānisks mezgls, kas palīdz saglabāt saķeri slidenos vai smagos ceļa apstākļos. Trac-Lok automātiski uz aizmugurējo asi pieejamo griezes momentu novirza uz riteni ar lielāku saķeri, šādi palīdzot samazināt riteņu izslīdēšanu, kas rodas no saķeres trūkuma otram aizmugurējam ritenim.

 

Elektroniskā stabilizatora stieņa atvienošana (ESBD)

 

Šī sistēma ļauj Jums ar slēdža pārslēgšanu automātiski atvienot stabilizatora stieni, braucot lēnāk par 30 km/h pazeminātajos pārnesumos. To paveicot, Wrangler Unlimited Rubicon priekšējo riteņu gājiens uz augšu un leju palielinās vēl par 25 procentiem. Uz 20⁰ RTI (Ramp travel index – rampas uzbraukšanas indekss) rampas Rubicon ieguva izcilu vērtējumu 644 ar atvienotu standarta aprīkojuma Elektronisko stabilizatora stieni (un cienījamus 484 punktus ar pievienotu).

 

Command-Trac® 4WD

Rock-Trac®

 

Rock-Trac® pilnpiedziņas sistēma.Vairāk kontroles. Lielāks griezes moments uz riteņiem.

 

Wrangler Unlimited modeļi piedāvā papildus Jeep auto iespējas ar 26 cm klīrensu (Rubicon), 44,4 grādu piebraukšanas leņķi, 40,5 grādu nobraukšanas leņķi un 20,8 grādu pārlauzuma leņķi.

 

Vilktspēja

 

Jūs jau zināt, ka Jeep® Wrangler Unlimited ļauj jums iekarot jebkuru apvidu, bet tam, atbilstoši aprīkotam, piemīt veselīga spēja vilkt līdz pat 1600 kg smagu piekabi.

Piekabes svārstību kontroles sistēma darbojas kopā ar elektronisko stabilitātes kontroli un pretbloķēšanas bremžu sistēmu, pamīšus pielietojot bremžu spēku, lai automātiski samazinātu svārstības automašīnas – piekabes sistēmā. Kad piekabes svārstību kontroles sistēma ir aktīva, instrumentu panelī mirgo elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmas indikators.

Piekabes svārstību kontroles sistēmas priekšrocības:

 

 • Samazina piekabes svārstības
 • Uzlabo vadāmību smagos vilkšanas apstākļos, piemēram sānvējā vai intensīvā pretī braucošā auto plūsmā
 • Nav nepieciešama vadītāja iejaukšanās
 • Automātiski aktivizējas, kad nepieciešams

 

Piekabes āķis

 

Drošība un aizsardzība

 

Jeep® Wrangler Unlimited drošības un aizsardzības funkciju saraksts ir tikpat bezgalīgs kā tā iespējas. Piemēram - virsbūves pārliktnim ir izmantots augstas izturības tērauds, un tas iestrādāts B statnī, kas savienojas ar grīdu. Tas uzlabo uzvedību sānu sadursmju laikā, automašīnas izturību, vērpes noturību un kontroli pie lielāka ātruma.

Citi drošības mezgli:

 

 • Jaunākās paaudzes daudzpakāpju drošības spilveni
 • Papildus sānu drošības spilveni
 • Rāmja konstrukcija
 • Trieciena enerģiju slāpējoša stūre un stūres statnis
 • Triecienu slāpējoši priekšējie rāmja uzgaļi – var tikt atjaunoti pēc triecieniem mazā ātrumā (mazāk par 12 km/h)
 • Iebūvētās fiksācijas sistēmas iekļauj trīspunktu drošības jostas visās sēdvietās
 • Drošības jostu priekšspriegotāji un slodzi ierobežojoši ievilcēji, kā arī īpaši noturīga jumta šķērsstieņa konstrukcija
 • Bezceļos pārbaudīta ārkārtas bremzēšanas sistēma

 

 

 

Satiksmes negadījumu novēršana

 

Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma palīdz saglabāt kontroli, nosakot vai auto nav nepietiekama vai pārmērīga pagriežamība. Sistēma automātiski izmanto bremžu spēju atsevišķiem riteņiem vai maina droseļvārsta stāvokli, lai palīdzētu palikt drošā trajektorijā. Elektroniskā pretapgāšanās sistēma izmanto jaunākos kustības sensorus, kas nosaka automašīnas apgāšanās briesmas un pielieto bremžu spēku atbilstošam ritenim, lai samazinātu šāda negadījuma varbūtību.

Vēl citas negadījumu profilakses sistēmas ietver:

 

 • Jebkurā ātrumā darbojošos saķeres kontroles sistēmu ar speciālu kalibrāciju darbībai pazeminātajos pārnesumos, kad pielieto bremzes agresīvāk un ilgāku laiku, lai saglabātu saķeri.
 • Pretbloķēšanas bremžu sistēma ar unikālu nelīdzenas ceļa virsma noteikšanas sistēmu
 • Bremžu asistents – ārkārtas bremzēšanas laikā pielieto maksimālu bremzēšanas spēku
 • Daudzās pieejamās pilnpiedziņas sistēmas

 

Ceļa/bezceļa četru riteņu disku bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS).

Riepu spiediena kontroles sistēma nāk standartā visiem Wrangler modeļiem, lai jūs vienmēr braukt ar vislielāko pārliecību.

 

Zādzību novēršana

 

Glabājiet un noslēpiet Jums vērtīgās lietas – gan pārtiku gan personīgās lietas – gan ar uzliktu jumti, gan arī bez tā.

Zādzību novēršanai, lai saglabātu Jūsu lietas, automašīna ir aprīkota:

 

 • Slēdzama centrālā konsole
 • Slēdzams cimdu nodalījums
 • Drošs paslēpts glabāšanas nodalījums zem grīdas

 

Glabāšanas nodalījums zem grīdas ir pieejams tikai, kad ir atvērtas noslēdzamās automašīnas aizmugurējās durvis.

 

Distances vadības pults/Signalizācijas sistēma/Sentry-Key® imobilaizeris

 

Pieejamā distances tālvadības pults kontrolē durvju un bagāžnieka slēdzenes un ir aprīkota ar panikas režīma pogu papildus drošībai. Sistēma piedāvā arī ieslēgt gaismas, atslēdzot mašīnu, papildus ērtībām un drošībai.

Pieejamā signalizācijas sistēma atbaida iespējamos zagļus no varbūtējas ielaušanās jūsu automašīnā un sargā jūsu mantas. Sentry Key® dzinēja imobilaizeris nodrošina, ka Jūsu Jeep® Wrangler nevar iedarbināt bez jūsu atslēgas. Atslēgā ir iestrādāta neliela mikroshēma, kura pēc atslēgas ievietošanas aizdedzē, savienojas ar dzinēju un ļauj to iedarbināt. Ja savienojums netiek izveidots, vai tiek izmantota sveša atslēga, Jūsu Wrangler pielaist nevarēs.

 

Sentry Key® dzinēja imobilaizeris nodrošina, ka Jūsu Jeep® Wrangler nevar iedarbināt bez jūsu atslēgas.

Pilnīgi noslēgta viduskonsole nodrošina papildus drošību un ērtības, palīdz pasargāt jūsu vērtīgās lietas no ziņkārīga skatiena vai nevēlamām rokām.

 

 

“Brauc Visur, Dari Visu!”
Papildus informācija
67812828
Loader