header image header image header image

Wrangler Unlimited

Cena no
45 990 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Interjers

Forma un funkcija

Robusti veidots izsmalcināts interjers visapkārt. Izbaudiet braucienu kā nekad agrāk – augstākas kvalitātes taustei patīkami materiāli, klusāks brauciens un pārdomāti izstrādāta ergonomika. Aprīkojuma ērtības – pieejami apsildāmi priekšējie sēdekļi, automātiskā temperatūras kontrole ar salona gaisa filtrāciju, stūres ratā iebūvēta audio sistēmas vadība, 12 voltu sprieguma avoti aksesuāriem, hromēts automātiskās pārnesumkārbas pārslēdzējs un automātiskās tuvās gaismas. Papildus iespējas:

 

  • izvēle starp auduma un ādas apdares sēdekļiem
  • aviācijas stila instrumentu paneļa apdare
  • ērti lietojamas ventilācijas atveres
  • viegli sasniedzama viduskonsole
  • Uconnect brīvroku sistēma pieejama visiem modeļiem

 

 

Salona tīrīšanai un ūdens novadīšanai, izņemiet drenāžas korķus grīdā – tieši zem kājām. Tumši pelēko grīdas segumu, kas aprīkots ar paklājiņu fiksācijas āķiem, var viegli izņemt.

Jaunā instrumentu paneļa ciparnīcas ieguvušas aviācijas stila apdari. Lielos mērinstrumentus akcentē stilīgi hroma gredzeni, tos ir viegli nolasīt.

 

Uconnect™ sistēma ar Garmin® navigāciju

 

Uconnect® 430N sistēma ir aprīkota ar skārienjutīgu ekrānu, tālruni, internetu, SiriusXM® Travel Link + navigāciju Garmin® un Uconnect ® balss komandu.

Uztveriet to kā vadības centrāli. Jaunākās paaudzes Uconnect™ Media Center radio ļauj jums saglabāt tūkstošu dziesmu, izvēlēties atskaņošanas sarakstus, atskaņot video, skatīt fotogrāfijas un vēl daudz ko citu.

 

Navigācija Garmin®

Automātiskās aptumšošanās atpakaļskata spogulis ar LED gaismām.

Sarunājieties praktiski neizmantojot rokas pateicoties balss vadības sistēmai. Pieejamā tālruņa sistēma ar balss aktivizāciju ļaus Jums sazināties ar pārējiem izmantojot tālruni ar Bluetooth® sistēmu.

 

Sēdekļi

 

Wrangler Unlimited modeļi standartā ir aprīkoti ar 60/40 dalīti nolokāmajām aizmugurējām sēdvietām, piedāvājot plašu sēdvietu un kravas pārvadājumu daudzpusīgumu. Nolokot aizmugurējo sēdekli uz priekšu, Jūs iegūsiet 2,3 kubikmetru kopējo kravas nodalījuma ietilpību.

Auduma priekšējie sēdekļi ir veidoti ķermenim atbilstošās formās un aprīkoti ar sviru, kas ļauj regulēt vadītāja sēdvietas augstumu un pacelt to par gandrīz pieciem centimetriem. Vadītāja sēdeklis ir regulējams četros virzienos, lai uzlabotu komfortu un skatu visapkārt.

 

 

Aukstā ziemas dienā Jums patiks papildus aprīkojumā pieejamie apsildāmie priekšējie sēdekļi. Apsildāmie sēdekļi pieejami Sahara un Rubicon komplektācijā.

Jeep® Wrangler Unlimited sēdekļi var būt ar auduma vai ādas apdari. Jums patiks arī pieejamā priekšējo sēdekļu apsilde.

Pateicoties skaņas izolācijai salona iekšienē Wrangler Unlimited brauc klusu, pat uz maģistrāles.

 

Bagāža un citas ērtības

Wrangler cenšas būt patīkams ar plašu lietotājam ērtu funkciju klāstu, ieskaitot bagāžas glabāšanas tīklu, rokturiem virs durvīm, sīklietu glabāšanas vietu ar izņemamu paliktni paneļa augšpusē, uz stūres iebūvētām vadības pogām kruīza kontrolei, audio sistēmai un automašīnas elektroniskajam informācijas centram.

Ja kādreiz pastāvēja aprīkojums, ko Wrangler Unlimited īpašnieki vēlējās, tā bija logu elektropiedziņa un centrālā atslēga. Vairs nekādas locīšanās, lai atvērtu pasažiera puses logu.

Protams, ka kredītkarte var kalpot kā ledus skrāpis, salā attīrot no ledus sānu atpakaļskata spoguļus, tomēr tagad no jauna pieejamā spoguļu apsildes funkcija ir ideāls veids kā panākt skaidru skatu atpakaļ.

Wrangler Unlimited dažādās sēdvietu salikšanas variācijas sniedz Jums iespējas pārvadāt gan pasažierus, gan kravu – nolokot aizmugurēju sēdvietu, pieejamie plašie kravas telpas 2,3 kubikmetri ļauj pārvadāt pietiekoši daudz nepieciešamā aprīkojuma.

 

 

Lai uzglabātu mazākus priekšmetus, aizmugurē zem grīdas ir neliels glabāšanas nodalījums.

Ja nepieciešams pārvadāt vairāk aprīkojumu, nevis viesus, nolokiet aizmugurējo sēdekli, lai iegūtu papildus kravas nodalījuma telpu.

 

“Brauc Visur, Dari Visu!”
Papildus informācija
67812828
Loader