header image header image

Wrangler

Cena no
34 357 eur

Mēneša maksājums no 370 eur
slēdzot līgumu uz 84 mēnešiem

Maksimālās iespējas bez kompromisiem
Papildus informācija
67812828

Eksterjers

Eksterjers

Auto ārējais dizains, kas patiesi priecē apvidus iekarotāja acis, uzsver lietderīgumu un ekskluzivitāti. Wrangler dizaineru stils ir palicis nemainīgs - klasiski apaļi priekšējie lukturi, leģendārais Jeep® ar 7 gaisa atverēm priekšējais dekoratīvais režģis, izteiktas riteņu arkas un noņemamas durvis un jumta daļa.

Vairāk par eksterjeru

Interjers

INTERJERS

Wrangler interjera dizainā uzreiz duras acīs atjaunināts vadības panelis, daudz attapīgu vietu sīkumu novietošanai un ergonomiski materiāli. Apvidus iekarotājiem piemēroti Wrangler interjers ir viegli tīrāms - putekļus un trokšņus absorbējoši paklāji, kas padara salonu klusāku nekā jebkad agrāk, bagāžas nodalījumu var mazgāt ar tekošu ūdeni - tam grīdā ir ar aizbāzni notece.

Vairāk par interjeru

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Wrangleram standarta aprīkojumā ir uz stūres kruīza kontrole un audio vadība, un papildaprīkojumā var pasūtīt arī ar uz stūres izvietotām vadības pogām Uconnect® navigācijas un tālruņa sistēmu. Sava visspējīgākā džipa tehnikas daļā Jeep nepieļauj nekādus kompromisus arī iepazīstinot ar jauno modeļu paaudzi.

Vairāk par tehnoloģijām
Loader