header image header image header image header image header image header image

Jeep Renegade

Cena no
16 900 eur

Mēneša maksājums no 166 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

Visu laiku vispārākais mazais SUV

 

No lauku ceļiem līdz vismodernākajiem lielceļiem 2015.gada Jeep Renegade ir izstrādāts iespaidīgiem un tehniski spējīgiem braucieniem. Spēcīgā virsbūves konstrukcija, kuras pamatā ( 70%) ir augstas izturības tērauds, kas apvienojumā ar magniju un alumīniju rada vieglu un ērtu vadāmību.

Lieli, ventilējami priekšējie un izturīgie aizmugures bremžu diski nodrošina izcilu bremzēšanas jaudu.

 

 

 

Kustības spēks

 

2.4L Tigershark® I4 Engine.

Šim dzinējam ir MultiAir® tehnoloģija, kas palielina jaudu un griezes momentu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Dzinēja priekšrocība ir virkne jaunu dzinēja elementu, kas radīti, lai novērstu berzi un palielinātu jaudu un degvielas ekonomiju. Pieejams standarta Limited un Trailhawk® modeļiem kopā ar ekskluzīvo 9- pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

 

1.4L MultiAir® Turbo Engine.

 

Arī šajā jaudīgajā un ekonomiskajā dzinējā izmantotas MultiAir® tehnoloģijas. Sistēma maina gaisa straumi, ko dzinējs patērē attiecīgi braukšanas apstakļiem, rezultātā, uzlabo veiktspēju un degvielas. Pieejams sporta Lattitude modeļiem, ekskluzīvi ar 6- pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

 

 

Pārslēdzies labākām spējām

 

6-pakāpju automātiskā transmisija.

 

Sešpakāpju manuālā pārnesumkārba ar standarta 1.4 l MultiAir® Turbo dzinēju. Trīs-vārpstu transmisija ir daudz koncentrētāka, piedāvājot iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemu trokšņu līmeni salonā, jo īpaši lielākā ātrumā uz šosejas.

 

9-pakāpju automātiskā transmisija.

 

Jeep® Renegade ir pirmais transportlīdzeklis savā klasē, kam ir 9-pakāpju automātiskā transmisija. Katrs Renegade aprīkots ar 2.4 l Tigershark® dzinēju. Plašāka pārnesumu izvēle sniedz izcilu braukšanas uzsākšanu un efektivitāti, kā arī praktiski nemanāmu ātrumu pārslēgšanu.

 

 

 

Divas 4x4 sistēmas

 

Jeep® Renegade ir pieejamas divas 4x4 sistēmas: Jeep® Active Drive sporta, Latitude un Limited modeļiem, un Jeep® Active Drive Low - Trailhawk® modelim. Abu sistēmu galvenā īpašība ir aizmugurējās ass atvienošanās funkcija, kas nemanāmi pārslēdzās no divu uz četru riteņu piedziņu. Sistēma palielina jaudu, kad 4x4 spējas nav nepieciešamas, un uzlabo saķeri, kad tas ir nepieciešams. Abas 4x4 sistēmas sniedz izcilu veiktspēju gan uz ceļa gan bezceļos. Jeep Active Drive Low sistēmu papildina Trail Rated® novērtējums Trailhawk modelim, kas nozīmē 20:1 rāpšanās jaudas attiecību.

 

 

SELEC-TERRAIN® vilkmes kontroles sistēma

 

Ikviens Renegade ir aprīkots ar SELEC-TERRAIN® vilkmes kontroles sistēmu, kas ļauj vadītājam uzstādīt vilkmes režīmus attiecīgi ceļa apstākļiem. Auto, sniega, smilts, dubļu režīmi ir īpaši pielāgoti, lai garantētu optimālu saķeri un degvielas ekonomiju. Turklāt, Trailhawk® vadītājam ir papildus – klints režīms –, kas paredzēta nopietniem bezceļiem kalnos.

 

 

Trail Rated®Trailhawk®

 

Renegade Trailhawk® dzīvo līdzi Jeep® zīmola leģendārajai izturībai ar tā Best-in-Class 4x4 spējām. Papildus Jeep Active Drive Low 4x4 sistēmai, vēl tas ir aprīkots ar standarta pannu, palielinātu braukšanas augstumu, atsķirīgu bamperi drošākam pie zemes tuvināšanās un attālināšanās leņķim. Un sarkani piekabes āķi priekšējiem un aizmugurējiem bamperiem. Tas viss kopā liecina vien par pelnītu Trail Rated® novērtējumu.

 

 

Iespējamas 70 drošības un aizsardzības sistēmas

 

2015.gada Jeep® Renegade piedāvā virkni aktīvāš un pasībās drošības sistēmu funkcijas, tostarp standarta septiņus drošības spilvenus + pilna garuma sānu aizkarveida un ceļgalu blokatora gaisa spilvenus.

Aklās zonas uzraudzības sistēma, joslu maiņas brīdinājuma sistēma, taisnvirziena braukšanas asistents, pilna ātruma frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma ar aktīvo bremzēšu, ParkSense® aizmugurējās parkošanās palīgsistēmu- tās ir tikai dažas no pieejamām tehnoloģijām, kas nodrošina jums drošību un aizsardzību ceļā.

 

Ar pārliecību atpakaļgaita

 

Grieziet iekšā vai ārā vienkārši ar pieejamo ParkView® atpakaļskata kameru un Rear Cross Path Detection sistema. ParkView sistēma nodrošina platleņķa skatu Renegade aizmugures rajonā. Ar dinamisku līniju režģi pārklātais Uconnect® skārienjutīgais ekrāns palīdz vēl precīzāk noparkoties.

Rear Cross Path Detection sistēma brīdina vadītāju par kustību aiz Renegade brīdi, kad transportlīdzeklis pārvietojas atpakaļgaitā.

 

Parkoties šaurā vietā

 

Pieejamā Rear Park Assist sistēma izmanto hidrolokatoru nekustīgu objektu noteikšanai aiz transportlīdzekļa. Skaņas un vizuālie signāli brīdina vadītāju, kad tas pietuvojas šķēršļiem, ļaujot vadītājam vien piekoriģēt parkošanos.

 

 

 

Izvairīšanās no negadījuma

 

2015.gada Renegade ir pieejams ar mūsdienīgu aktīvās drošības un aizsardzības īpašībām, kas paredzētas izvairīties no negadījumiem. Full-speed Forward Collision brīdinājuma sistēma ar Active Braking sistēmu brīdina Jūs, un automātiski aktivizē bremzes, ja sistēma atklāj, ka Jūsu transportlīdzeklis pārāk strauji pietuvojies priekšā braucošam auto.

Blind Spot Monitoring sistēma pastāvīgi pārbauda Jūsu transportlīdzekļa aklo zonu un parāda vizuālu brīdinājumu sānu atpakaļskata spogulī, ja konstatēts cits auto.

 

 

 

Atpakaļ uz ceļa!

 

Jeep Renegade ir viens no pirmajiem, kam pieejama Lane Departure brīdināšanas sistēma ar Lane Keep Assist sistēmu. Šī sistēma var noteikt joslu līnijas un transportlīdzekļa pozīciju starp tām. Ja tas izbrauc no savas joslas bez virziena rādītāju signāla, uz displeja parādīsies vizuāls brīdinājuma signāls un stūres rats sāks nedaudz vibrēt, brīdinot vadītāju par neparedzētu kustību.

 

 

 

Keyless Enter ‘N Go™

 

Sānu un bagāžnieka durvis var tikt atslēgtas no 30 pēdu attāluma ar Keyless Enter ‘N Go™ sistēmu. Atrodoties iekšpusē, atliek nspiest dzinēja pogu un tas ieslēdzas. Remote Start sistēma ļauj iedarbināt Renegade no vairāk nekā 200m attāluma, lai Jūs varētu uzsildīt vai atdzesēt salonu patīkamai braukšanai.

 

 

 

VEIDOTS AR AIZRAUTĪBU!
Papildus informācija
67812828
Loader