header image header image header image header image header image header image

Jeep Renegade

Cena no
16 900 eur

Mēneša maksājums no 166 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Eksterjers

Jūties mājās jebkur

Vai pamanīji līdzību ar ģimeni? Sākot ar priekšējo režģi un stingro stāju - jaunais Jeep Renegade viennozīmīgi ir Jeep. Mazais Jeep SUV ir perfekts risinājums, ja Jūs dodaties uz pilsētu - dēļ tā manevrētspējām vai, ja, dodaties atklāt jaunus ceļas - dēļ tā bezceļa iespējām. Jaunais Jeep Renegade ir ne tikai gatavs un gribošs, bet arī spējīgs.

 

Halogēna lampas nodrošina spožu un gaišu gaismu. Aizkavētā lukturu izslēgšanās apgaismos jums ceļu, kamēr ejat.

Aizmugurējo lukturu dizains izgatavots pēc līdzības ar militārā stila benzīna tvertni, kas ir tikai Renegade stila sastāvdaļa.

Vējstiklu un logu tīrītājus uztur tīrus no ledus.

Degvielas uzpilde kļuvusi viegla un vienkārša. Rokas vairs neodīs pēc gāzes un jūs vairs nekad neaizmirsīsiet uzlikt vāciņu, jo tā vairs nav.

 

Apsildāmie sānu spoguļi palīdz samazināt to aizsvīšanu, kā arī ir viegli notīrāmi apledojuma un sniega laikā, kā arī pēc tam.

Tumši tonēti logu stikli piešķir privātuma sajūtu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem un palīdz salonā saglabāt vēsumu, absorbējot saules enerģiju.

 

Halogēna miglas lukturi uzlabo redzamību biezas miglas, lietus vai sniega laikā. (Standarta Latitude Limited komplektācijā un Trailhawk® modeļiem.)

 

 

 

 

Vēja spēles

 

Gribi noņemt jumtu? Tas ir iespējams jaunajā 2015 Jeep Renegade! Divdaļīgais jumta panelis ir cieši nostiprināts, bet to var nomontēt un noslēpt bagāžas nodalījumā.

 

Trailhawk® spēks

 

 

Daudz augstāks

Sarkani sakabes āķi

Uzlabots leņķis

Panna

17-collu alūminija riteņu diski

 

VEIDOTS AR AIZRAUTĪBU!
Papildus informācija
67812828
Loader