header image header image header image header image header image header image header image header image

Jeep Compass

Cena no
21 900 eur

Mēneša maksājums no 230 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

SELEC-TERRAIN® SISTĒMA


Selec-Terrain vilkmes kontroles sistēma izstrādāta, lai optimizētu braukšanu, uzrādot nevainojamu sniegumu jebkādā reljefā. Tā elektroniski koordinē un optimizē līdz pat 12 sistēmām, kas nodrošina uzlabotu transportlīdzekļa vadību.
AIZMUGURĒJĀS PĀRKARES LEŅĶI

Jeep Compass Trailhawk nodrošina Trail Rated iespējas, pateicoties pārkares leņķiem, unikālajai fasādei un palielinātajam braukšanas augstumam. Savā klasē labākais klīrenss ietver arī aizsargplāksnes, nobrauciena ātruma kontroli un 17 collu bezceļu riepas.
ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE


Ieļauj stāvbremzes slēdzi, kas iestrādāts viduskonsolē. Izmēģini četrus darbības režīmus: statiskais, dinamiskais, stāvbremzes atlaišana, uzsākot braukšanu un “safe hold”, kas novērš automašīnas ripošanu atpakaļ, uzsākot braukšanu kalnā.


ENTER-N-GO™ SISTĒMA

Tev vairs nav nepieciešams izmantot atslēgas vai pogas. Ar personalizētu atslēgu kabatā vai somiņā, Tavs Jeep Compass tiks atbloķēts, pavelkot priekšējo durvju rokturi vai atverot bagāžas nodalījumu. Atrodoties automašīnā, pateicoties Jeep Compass pieejamajai funkcijai, elektroniskie sensori nosaka, vai atslēga ir automašīnā. Nospiežot pogu, autovadītājs var iedarbināt transportlīdzekli, neievietojot atslēgu aizdedzē.4X4 SISTĒMAS


Lai sniegtu savā klasē labāko 4×4 jaudu, jaunais Jeep Compass piedāvā divas inovatīvas transmisijas sistēmas. Jeep Active Drive un Jeep Active Drive Low automātiski un līgani pārslēdzas no 4×2 uz 4×4 pilna laika griezes momenta vadībai un optimālai vilcei.


pilns iedvesmas vest tevi tālāk
Papildus informācija
67812828
Loader