header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
49 400 eur

Mēneša maksājums no 502 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

AUGSTAS STIPRĪBAS TĒRAUDA RĀMIS

98% tērauda rāmja ir izgatavoti no augstas izturības tērauda, palielinot stingrumu un izturību lai nodrošinātu 5,7 tonnu vilktspēju un 1 tonnas celtspēju.


INTRODUCING ETORQUE

The available revolutionary eTorque mild hybrid system replaces the traditional alternator on the engine with a 48-volt battery-powered, belt-driven motor generator that improves performance, efficiency, payload, towing capabilities and drivability.


UZLABOTA AERODINAMIKA

Visiem jaunā 2019 Ram 1500 virsbūve ir inženierijas efektivitātes paraugmodelis.Paaugstinātais motora pārsegs uzlabo gaisa novirzi no loga tīrītāju zonas un jaunā dizaina jumts veidots tā, lai novirzītu gaisu uz aizmugurējo spoileri. Pateicoties aktīvajām aerodinamikas sistēmām, šim kravas automobīlim gaisa pretestības koeficients ir tikai 0,357 un frontālās gaisa pretestības koeficients (13.0 CdA) ir zemākais savā klasē.


AKTĪVAIS GAISA SPOILERIS

Ja automašīna brauc ātrāk par 48 km/st., tad priekšējais spoileris automātiski aktvizējas un pagarinās uz leju par 6 cm, lai samazinātu gaisa pretestību. Šī opcija ir pieejama standarta komplektācijā modeļiem bez pneimatiskās balstiekārtas un Rebel® modeļiem.


CLASS-EXCLUSIVE ACTIVE-LEVEL™ GAISA BALSTIEKĀRTA

Class-Exclusive Active-Level™ pneimatiskā visu 4 stūru balstiekārta automātiski pazemina transportlīdzekli tam sasniedzot šosejas ātrumu, lai samazinātu gaisa pretestību un panāktu lielāku efektivitāti.

Papildus informācija
67812828
Loader