header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
49 400 eur

Mēneša maksājums no 502 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

LIELĀKAIS 12-COLLU EKRĀNS SAVĀ KLASĒ

Modernais Uconnect® 12,0 collu ekrāns ar navigācijas funkciju ir lielākais savā klasē. Ekrāns nodrošina dažādu funkciju atspoguļošanu, ekrāna dalīšanu, tas ir skārienjūtīgs un Jūs no ekrāna varat piekļūt gandrīz visām automašīnas funkcijām. Pilnekrāna navigācijas sistēma palīdzēs Jums orientēties lai arī kur Jūs būtu. SiriusXM 360L izklaides sitēma nodrošinās Jums pieeju savam izklaides saturam visa brauciena garumā.


Digitālais visietverošs displejs

Vadītaja konsoles 7 collu ar 3D grafiku aprīkotais augstas izšķirtspējas krāsainais displejs sniedz informāciju vadītājam par aktuālajiem rādijumiem.


Aktīvās trokšņu mazināšanas funkcija

Visi uz RAM 1500 rāmja uzmontētie moduļi darbojas saskaņā ar interjera aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu, kas palīdz samazināt apkārtējo troksni nodrošinot vislabākos rādītājus šajā klasē ar 57.6 decibeliem.


Savienojumu, esot ceļā

Jūsu ierīces vienmēr būs uzlādētas. Multivides centrs ir aprīkots ar standarta Ultra ātru USB lādēšanas ligzdu,priekšā un aizmugurē sēdošiem.


SiriusXM with 360L

SiriusXM ar 360L padara multimēdiju sistēmu vēl pieejamāku, esot ceļā, Ar jaunu saturu, personificētām aplikācijām, balss vadību un viedtālruņa integrāciju - lai jūs varētu turpināt klausīties pat tad, kad esiet sasnieguši savu galamērķi.


HARMAN KARDON PREMIUM SKAŅA

Jūs dzirdēsiet mūziku, kas jums liks kustēties. Visiem Jaunajiem Ram 1500 ir pieejami 900-watt Harman Kardon Premium Audio sistēma - spēcīgākā audio sistēma savā klasē. Šī audio sistēma ietver 19 skaļruņus, kas, savukārt, aprīkoti ar īstu nerūsējošā tērauda skaļruņu režģi (pieejams tikai Limited versijā).


DUAL-PANE PANORĀMAS LŪKA

1m2 dubultā panorāmas lūka piedāvā pasažieriem iespaidīgu skatu, svaigu gaisu, atvērtas debesis un iespaidīgu skatu uz pasauli.


VISPIRMS ĒRTĪBA

Pasažieri var izbaudīt ekskluzīvās klases iespējas, piemēram, aizmugures sēdeklī nolaižāma centra konsole; aizmugures sēdekļa atzveltni var atliekt par 8 grādiem atpakaļ; aizmugures sēdekļus ir iespējams aprīkot ar apsildi un ventilāciju; salons arī pārsteidz ar savu plašumu, 115 cm liela brīva telpa starp sēdekļiem.


EKSKLUZĪVĀS KLASES RE-KONFIGURĒJAMĀ CENTERĀLĀ KONSOLE

Stash your stuff and charge up to five phones in the new Class-Exclusive center console, redesigned with features such as a bin for hanging file folders, space for a 15-inch laptop and Class-Exclusive Type-C USB high-speed charging ports.


Vieta glabāšanai zem sēdeķliem

Fold up the rear bench seat to access available Class-Exclusive adjustable rear under-seat storage, with compartments that can store up to 40 liters with the fold out feature.


Ram rezervuāri

5.5 inches longer than the previous model, these available in-floor storage bins can fit up to a four-inch drop hitch. Integrated tie downs help secure extra cargo.


LĪDZENA GRĪDA AIZMUGURĒ

Visiem jaunajiem RAM 1500 otrās rindas grīda ir līdzena, līdz ar to vairāk ērtības pasažieriem un ir atvieglota kravas izvietošana.

Papildus informācija
67812828
Loader