header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
49 400 eur

Mēneša maksājums no 502 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Eksterjers

IERAUDZI NĀKOTNI

Dizainiskais motora pārsegs ar spožiem priekšējiem lukturiem un rūpīgi izstrādātu režģa dizainu slēpj zem sevis nopietnus uzlabojumus, tādus kā aktīvo režģa slēģi un LED lukturus.


JAUNS AIZMUGURES SKATS

Alumīnija kravas kastes malā iebūvēts integrēts spoileris, atjauninātā Ram Truck preču zīme ar izceltiem 3D burtiem un jauno "RAM" burtu fontu.


UZLABOTĀ AERODINAMIKA

Automašinai braucot tās pludlīnijas novirza gaisu uz kravas kasti un tādas ekskluzīvas opcijas kā aktīvie režģa slēģi un ekskluzīvais automātiskais apkšējais spoileris, kas aktvizējas pie lielākiem ātrumiem rezultātā samazina frontālo gaisa pretestības koeficientu līdz zemākajam (13.0 CdA) savā klasē.


UZLABOTA RAMBOX KRAVAS PĀRVADĀJUMU SISTĒMAS

RamBox kravas sistēma ir aprīkota ar divam slēdzamām, drenējamām uzglabāšanas tvertnēm ar LED apgaismojumu, kā arī ar tādām funkcijām kā 115 Voltu kontaktligzdu un atslegšanu ar atslēgas tālvadības pulti.


VAIRĀK VIETAS VISAM

Jaunajam Ram 1500 ir 1,74 m3 kravas kastes ietilpība pat ar RamBox sistēmu aprīkotam automobīlim.


VIEGLA PIEKĻUVE

Izbīdāmi ar elektrību vadām sānu sliekšņi palīdzēs jums viegli iekļūt kabīnē. Kravas kastes organizētājs un RamBox sistēma atvieglo Jūsu piekļuvi kravai.


Atvēršanas asistents

Amortizētā aizmugures borta atvēršana ir iespējama pašos ekstremālākajos klimatiskajos apstākļos. To var arī izdarīt no atslēgas tālvadības pults, kas borta atvēršanu padara vieglāku nekā jebkad bijis.

Papildus informācija
67812828
Loader