header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
49 400 eur

Mēneša maksājums no 502 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

Viedā piekabes vilkšana

Jaunā neredzamās zonas monitorēšanas sistēma ar aizmugures šķēršļu noteikšanu un treilera noteikšanas funkciju skenē neredzamo zonu transportlīdzekļa aizmugurē, lai veiktu drošāku manevrēšanu, un šai sistemai ir arī automātiskā treilera garuma noteikšanas funkcija – kas citiem šīs klases automobīļiem nav pieejama.


Lane Departure Warning–Plus

Pieejamā LaneSense® Lane Departure Warning–Plus sistēma palīdzēs novērst izbraukšanu no joslas par to brīdinot vadītāju ar vizuālu signālu un atgriezīs automašīnu atpakaļ braukšanas joslā.


Gudra Kruīzkontrole

Jaunā adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go uztver citas automašinas transportlīdzekļa priekšā. Ja ir nepieciešama biežāka bremzēšana sakarā ar intensīvu satiksmi, tad Forward Collision Warning un Advanced Brake Assist automātiski koriģēs braukšanai drošu distanci.


Kontrolētā parkošanās

Paralēlās un perpendikulārās parkošanās sistēma Park Assist automātiski monitorēs automašinas novietošanu stāvvietā. Park Assist sistēma automātiski stūrēs, bet Jums tiks dotas norādes par nepieciešamo pārnesumu, bremžu un gāzes pedāļa vadību.


Acis Visapkārt

Jaunā 360° Surround View Camera sniedz pilnīgu informāciju par transportlīdzekļa apkārtni, lai Jums palīdzētu noparkoties, iekraut vai izkraut kravu, un viegli un droši pievienot treileri.


AUGSTAS IZTURĪBAS TĒRAUDS

98% no tērauda rāmja ir izgatavoti no augstas izturības tērauda - tādejādi Jaunais Ram 1500 ir kļuvis par visu laiku spēcīgāko Ram 1500.


LIELĀKĀS BREMZES SAVĀ KLASĒ

Jaunais Ram 1500 ir aprīkots ar 23,8 cm bremžu diskiem, lai Jūs un jūsu vestā krava apstājās ātrāk.


UZLABOTA DROŠĪBAS SPILVENU TEHNOLOĢIJA

Seši standarta drošības spilveni piedāvā dvēseles mieru un adaptīvā drošības spilvenu piepūšanas sistēma sniedz papildus drošību automašīnā braucošajiem.

Papildus informācija
67812828
Loader